Zetano web

Zetano recenzie [2022]

Byť obchodníkom nie je také jednoduché, ako sa môže zdať. Zetano o tom vie svoje. Obchodník je človek, ktorý je ochotný analyzovať obrovské množstvo údajov, sledovať informačnú agendu a rozumieť ekonomike. Väčšina účastníkov akciového trhu sa venuje investovaniu, pomalému, rozvážnemu a premyslenému procesu, ktorý má len málo spoločného s obchodovaním.

Medzi množstvom nových obchodných platforiem a maklérov je veľmi ťažké sa orientovať. Na prvý pohľad je ťažké pochopiť, či je tento maklér spoľahlivý alebo nie. V našom dnešnom prehľade sa pozrieme na relatívne nového makléra Zetano a pokúsime sa urobiť nezávislú analýzu jeho činnosti. Pozrieme sa na všetky ponuky na obchodovanie od tohto makléra, možné nástrahy a pokúsime sa posúdiť jeho úroveň spoľahlivosti.

Obchodné nástroje Zetano

Tento maklér začal svoju existenciu v roku 2018 a je regulovaný CYSEC. Tento broker ponúka pomerne skromnú škálu obchodných nástrojov, dá sa povedať, že úzko profilovanú – len produkty CFD. Ak ste fanúšikom krypto alebo futures, tento broker pre vás nebude zaujímavý ani ziskový.

Ale pre tých obchodníkov, ktorí sa špecializujú na CFD výklenok, bude dobré mať účet a sem-tam uskutočniť nejaké obchody. V časti Produkty na stránke nájdete pomerne informatívny opis každého nástroja. Finančný pákový efekt začína od 1:5 a rozpätie sa zvyčajne začína od 0,01.

Obchodná platforma

Tento broker by mal byť ocenený za svoju vlastnú obchodnú platformu – platformu XOH Trader.

Veľmi jednoduché použitie, žiadne ďalšie tlačidlá, pohodlné rozloženie grafu na obrazovke. Pre fanúšikov mobilných zariadení je k dispozícii mobilná verzia, ktorá sa však mierne líši od počítačovej. To však nemá vplyv na kvalitu ponuky. Ďalšou výhodou platformy je jej viacjazyčnosť, je prispôsobená pre viac ako 20 jazykov.

Zetano typy účtov

Maklér má 4 obchodné účty a 3 z nich vám umožňujú stať sa VIP klientom, rozdiel je len v sume.

Ale veľkou nevýhodou je absencia demo účtu, hoci v pätičke stránky je pop-up okno o tom, že CDF je veľké riziko.

Čím vyššia je suma, tým lepšie podmienky ten či onen obchodný účet ponúka. Proces registrácie je rovnaký ako u iných maklérov. Potrebné údaje na registráciu sú e-mail a telefónne číslo. Po aktivácii účtu môžete začať obchodovať.

Regulátor – CYSEC

Páka – od 1:5

Spready od 0,01

Vklady a výbery

V tejto časti je tento sprostredkovateľ veľmi obmedzujúci. Veľmi obmedzené možnosti vkladu – iba bankovým prevodom alebo kartou. Na výber finančných prostriedkov len bankovým prevodom. To je veľmi frustrujúce a odrádza obchodníkov, pretože mnohí z nich používajú elektronické peňaženky a tento maklér takúto možnosť nemá.

Obsah a rozhranie Zetano webovej stránky

Na prvý pohľad stránka vyzerá dobre, je navrhnutá v žltých a bielych tónoch. Keď sa však ponoríte do informácií trochu hlbšie, pochopíte, že obsah stránky má ešte veľa čo zlepšovať…

V sekcii Novinky a akadémia nie sú k dispozícii absolútne žiadne informácie.

Spoločnosť Zetano pre vás v sekcii FAQ pripravila všetky informácie, ktoré sú potrebné na obchodovanie. Ak ste v obchodovaní začiatočník, oceníte slovník pojmov. Nájdete tu všetky informácie, ktoré potrebujete pre svoje obchodovanie. Celý slovník je prehľadný.

Výnimkou je sekcia FAQ. Tieto informácie sú tu uvedené, inak by táto stránka bola jednoducho nezákonná. Nedostatok podpory je veľmi alarmujúci, neexistuje žiadna podpora. Žiadny e-mail, žiadny živý chat, žiadne telefónne číslo. Iba oficiálna adresa. A to zjavne nie je ukazovateľ spoľahlivosti. Na internete nie sú takmer žiadne recenzie, hoci za niekoľko rokov svojej existencie mohol byť tento maklér populárnejší. Zdá sa, že maklér šetrí na marketingu a o svoju popularitu sa veľmi nestará. Nemá žiadne účty na sociálnych sieťach.

Zetano sociálne siete

Zetano je veľmi aktívny na sociálnych sieťach. Uverejňujú vzdelávacie príspevky aj príspevky zamerané na aktuálne udalosti vo svete. Grafika je veľmi pútavá a zodpovedá webovej stránke. Zetano nájdete na Instagrame, Facebooku, Linkedine a dokonca aj na Twitteri.

Instagram: https://www.instagram.com/zetano_global/

Facebook: https://www.facebook.com/zetanoglobal

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/zetano-eng/?viewAsMember=true

Twitter: https://twitter.com/ZetanoGlobal

Výhody

Rozmanitosť obchodných účtov
Nariadenie
Vlastná platforma

Nevýhody


Žiadny demo účet
Obmedzené možnosti platby
Obmedzené obchodné portfólio
Nedostatok informácií na webovej stránke

Ďalšiu recenziu brokera poskytujúceho finančné služby obchodníkom nájdete tu: CapitalPanda

Naše hodnotenie:

Naše hodnotenie

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.