Hoci málokedy dostanete niečo zadarmo, a vo svete bankovníctva to platí dvojnásobne, niektoré banky ponúkajú bonus pri otvorení účtu, aby prilákali nových klientov. Pozrime sa na zoznam tých najatraktívnejších.

[TOP 10] Bonus za založenie účtu na Slovensku a v ČR

Bonus za založenie účtu: Hoci málokedy dostanete niečo zadarmo, a vo svete bankovníctva to platí dvojnásobne, niektoré banky ponúkajú bonus za otvorenie účtu, aby prilákali nových klientov. Pozrime sa na zoznam tých najatraktívnejších.

Obsah článku

Slovensko

1.   Bonus za založenie SPACE účtu – 12 mesiacov zadarmo – Slovenská sporiteľňa

Ak si otvoríte nové konto SPACE prostredníctvom aplikácie George, získate ho na 12 mesiacov zadarmo. Aplikácia George predstavuje jednoduché a bezpečné mobilné bankovníctvo.

Navyše, vďaka službe Moje odmeny môžete mať svoj účet vždy bez poplatkov. Je to veľmi jednoduché, stačí, ak budete aktívne používať svoje konto.

TIP: CapitalPanda recenzia – Pre skúsených investorov

bonus za otvorenie účtu
Bonus za otvorenie účtu Slovenská sporitelňa

2.   Bonus za založenie študentského účtu až 30 € – Všeobecná úverová banka

Študentský účet vo VÚB si môžete otvoriť od 15 rokov zadarmo. Za zriadenie študentského účtu VÚB s kartou Visa pre mladých dostanete 10 €. Váš účet je bezplatný od 15 do 20 rokov. A ak ste študent, môžete si ho ponechať zadarmo až do 30 rokov. 

Za platby kartou Visa pre mladých v celkovej hodnote 20 € potom dostanete 20 €.

bonus za otvorenie účtu
Všeobecná úvěrová banka bonus za založenie účtu

3.   Bonus až 100 EUR s novým Smart účtom – ČSOB

Založte si online bezplatný Smart účet so sporiacim účtom Depozit a môžete získať 50 € + 50 €. Prvých 50 € získate za prihlásenie do mobilnej aplikácie ČSOB SmartBanking a preskúmanie služby eBločky, ďalších 50 EUR za platbu kartou vydanou k účtu v celkovej hodnote 100 EUR.

Podrobné podmienky nájdete tu.

Akcia končí 28.02.2023.

Neprehliadnite: InvestaGO –zarobte investovaním

bonus za otvorenie účtu
Bonus za otvorenie účtu ČSOB

4.   Bonus až 90  za odporúčanie – Raiffeisenbank 

Na získanie tejto odmeny si stačí otvoriť Parádny účet v RaiffeisenBank. Na pobočke potom dostanete odporúčací kód. A ak si váš priateľ otvorí tento typ účtu s týmto kódom, odmena 30 € môže byť vaša. Účet môžete odporučiť až trom svojim priateľom a získať až 90 EUR. Akcia platí aj pre klientov, ktorí si už otvorili Parádny účet.

Neprehliadnite: Recenzia brokera Ozios – investície do CFD

bonus za otvorenie účtu
Bonus za otvorenie účtu Raiffeisenbank

5.   Darčeky v hodnote 50  alebo 100  – UniCredit Bank 

Darčeky od UniCredit Bank môžete získať nasledovne. Najprv si otvorte účet START alebo OPEN a TOP v UniCredit Bank. Potom vám bude zaslaný jedinečný kód na objednanie darčekov, ktorý dostanete SMS správou do 14 dní. Podľa svojho účtu si potom vyberiete darček podľa vlastného výberu, zadáte kód a vyberiete si odberné miesto s bezplatnou dopravou. Potom už zostáva len tešiť sa z vybraného darčeka.

Bonus za založenie účtu UniCredit Bank

Česká Republika

1. Bonus za založenie účtu v Raiffeisenbank – 300 Kč

Raiffeisenbank dostane každý klient po otvorení Smart účtu 500 Kč. Každý mesiac počas pol roka máte možnosť získať túto odmenu za aktívne používanie účtu. To znamená, že každý mesiac uskutočníte aspoň 3 platby kartou online alebo v kamennom obchode. 

Raiffeisenbank však ponúka svojim najaktívnejším novým klientom bonus vo výške 1 000 Kč pod podmienkou, ak počas prvých troch mesiacov po otvorení účtu zaplatíte kartou aspoň trikrát v kamennom alebo internetovom obchode počas dvoch po sebe nasledujúcich mesiacov. Ak tieto podmienky splníte, na konci štvrtého mesiaca po otvorení účtu budete mať na účte 1 000 Kč.

Pred otvorením účtu sa opýtajte na bonus za otvorenie účtu.

Bonus za otvorenie účtu Raiffeisenbank

Prečítajte si tiež: Recenzia brokera ZETANO – Zarobte si šikovným investovaním

2. Bonus za založenie účtu 1 000 Kč v ČSOB

Tento bonus ČSOB ponúka novým klientom s účtom Plus Konto v ČSOB Smart. Pravidlá sú jednoduché, majte nainštalovanú aplikáciu ČSOB DoKapsy, vytvorte si Plus Konto prostredníctvom aplikácie ČSOB Smart a v žiadosti o účet zadajte akčný kód „DOKAPSY“. 

Bonus za založenie účtu v ČSOB

3. Bonus za založenie účtov v Twisto – Prémiový i štandardný účet na 3 mesiace zadarmo

Bonus získate, keď si otvoríte nový účet v Twisto. Ide o službu, ktorá vám zjednoduší platby online, aj v kamenných obchodoch. Twisto financuje vaše nákupy a vy platíte Twisto až 45 dní. Môžete použiť kartu alebo aplikáciu. 

V partnerských e-shopoch Twisto získate aj ďalšie zľavy a výhody.

Bonus za otvorenie účtu Twisto

4. Bonus za založenie účtování 1500 + 1000 Kč u SkipPay

Ak chcete získať bonus, musíte si najprv otvoriť bezplatný účet Plus. Potom môžete nakupovať kdekoľvek. Na nákupy používajte platobnú metódu Skip Pay alebo Skip Card. Váš nákup bude pridaný do nákupného prehľadu, kde bude do niekoľkých dní zľavnený o 100 % až do výšky 1 500 Kč.

Ak počas prvých 30 dní uskutočníte aspoň 5 nákupov kartou Skip, môžete získať dodatočnú zľavu až do výšky 1 000 Kč a  zľavu 500 Kč na mesačné vyúčtovanie. A za ďalších 5 nákupov počas nasledujúcich 30 dní vás odmenia druhou päťstovkou. Zľavové kódy potom vždy dostanete e-mailom najneskôr do 30 dní od piateho nákupu a uplatníte ich na účte v minimálnej výške 500 Kč. 

Bonus za založenie účtu SkipPay

5. Bonus za založenie účtu do 350 Kč v Komerční banke – Študentský účet

Komerční banka ponúka bonus 350 Kč po predložení platného preukazu ISIC. Vedenie účtu je bezplatné do veku 30 rokov. Bezplatné sú aj výbery z bankomatov KB (a jeden výber mesačne v zahraničí). 

Od 18 rokov môžete ísť do mínusu až do výšky 5 000 Kč bez úrokov a poplatkov.

Kartu môžete vložiť do digitálnej peňaženky (podporuje Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay a Garmin Pay) a platiť mobilom alebo hodinkami.

Bonus za otvorenie účtu Študentský účet

Prečítajte si tiež: Najlepšie pracovné miesta – kto zarába najviac?

7 komentárov

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *