Degiro recenzie

Recenzia DeGiro Slovensko – Overená investičná platforma

DeGiro Recenzia: Na trhu sa v dnešnej dobe pohybuje naozaj veľké množstvo spoločností, alebo ak chcete brokerov, ktoré Vám ponúkajú veľké množstvo obchodných príležitostí. Ktorého však vybrať? Ktorý je práve pre nás ten správny? Túto otázku si určite kladie veľké množstvo investorov. Poďme si teda teraz spoločne predstaviť jedného veľmi zaujímavého „hráča“ medzi brokermi na našom trhu. Je ním broker DeGiro.

DeGiro Slovensko – Obsah článku

Základné informácie o spoločnosti DeGiro

Spoločnosť DeGiro prevádzkuje jej holandská materská firma flatexDEGIRO Bank AG. Táto spoločnosť sídli v Nemecku a podlieha reguláciám kontrolného úradu BaFIN. Holandská vetva tiež podlieha Úradu pre finančné trhy ( AFM) a samozrejme je pod prísnym dozorom Holandskej centrálnej banky (DNB). U nás je spoločnosť evidovaná a registrovaná pod Českou národnou bankou od roku 2013, čo jej umožňuje poskytovať svoje finančné služby na území Českej republiky. Broker neponúka slovenskú mutáciu, je ale možné investovať cez českú verziu webu. V tomto prípade odporúčame zvoliť EURO účet, aby ste sa vyhli menovému riziku.

degiro recenzia, degiro skusenosti, degiro poplatky
Názov spoločnostiDeGIRO
Dátum a miesto založenia2008 Holandsko
S čím obchodujúAkcie, ETF, dlhopisy, futures, opcie, pákové produkty
Mena účtuCZK, EUR a mnohé ďalšie
Platobné metódyBankový prevod
Minimálny vklad1 Kč
Minimálna výška obchodu1 akcia/kontrakt
Obchodovanie v českom jazykuÁNO

DeGiro poistenie vkladov

Finančné prostriedky klientov sa ukladajú oddelene od aktív brokera, aby ich neohrozila prípadná insolvencia spoločnosti. Ak by k tejto situácii došlo, a klienti svoje aktíva nedostali späť, uhradí straty kompenzačný fond pre investorov. Kompenzačný fond v takom prípade vyplatí klientom až 90 % strát z nevrátených investícií (maximálne však 20 000 EUR na osobu).

Všetky peňažné vklady vo flatexDEGIRO Bank AG sú poistené do výšky 100 000 EUR. Pokiaľ by Vás zaujímalo viac informácií o poistených vkladoch, môžete si všetko načítať na oficiálnom webe BaFIN (Nemecký kontrolný úrad).

Broker DeGiro umožňuje svojim klientom investovať do akcií, ETF fondov, dlhopisov, burzových derivátov a ďalších a ďalších finančných a investičných produktov. Spoločnosť vie svojim klientom sprístupniť viac ako 50 búrz z 30 krajín celého sveta. Vďaka aplikácii, ktorú spoločnosť DeGiro ponúka, môžu klienti obchodovať akcie z búrz v Amerike, Európe, ale aj akcie z pražskej burzy. K detailným informáciám sa samozrejme neskôr dostaneme.

Spoločnosť je veľmi vhodná predovšetkým pre menších investorov a to predovšetkým pre to, že majú nízke poplatky za obchodovanie. Dôležité pre rozhodovanie klientov môže byť aj fakt, že sú úplne bezplatné vklady a výbery, možnosť vedenia účtov v českých korunách a tiež priehľadné informácie. A to dokonca priamo v českom jazyku. Na svoje si teda prídu aj tí, ktorí príliš neholdujú cudzím jazykom a cudzím finančným aktívam.

Tip: Recenzia InvestGo – Zarobte investovaním

Inštrumenty na obchodovanie

Každý broker môže ponúkať iné produkty. Je veľkou výhodou pre klientov, pokiaľ brokeri ponúkajú veľké množstvo produktov a klientov si teda môže vybrať, alebo v priebehu času svoje investície dokonca aj meniť. Podstatné je si uvedomiť, že každý broker sa zameriava na inú sortu klientov. Niektorí sa zameriavajú skôr na veľkých investorov a iní sú vhodní pre klientov už napríklad od 1 EUR. Spoločnosť DeGiro sa nestavia do žiadnej z týchto pozícií. Svoje produkty ponúka všetkým bez rozdielov obnosu, ktorý chce klient investovať.

U tohto brokera môžu klienti obchodovať cenné papiere, deriváty a pákové produkty. Pokiaľ by sme hovorili o tom, koľko vlastne produktov spoločnosť ponúka, hovoríme o desiatkach tisíc možností investičných produktov.

Ponuka inštrumentov DeGiro:

 • Akcie – európske aj americké akcie (burzy NYSE, NASDAQ, Xetra, BCPP…)
 • Dlhopisy – dlhopisy obchodované na európskych burzách alebo mimoburzovom
 • Pákové produkty – pákové produkty z búrz Euronext, Xetra a FWB
 • Meny – prístup na americkú menovú burzu Currenex
 • ETF – fondy obchodované na 17 európskych burzách (Euronext, Xetra…)
 • Futures a opcie – americké a európske burzy vrátane CME, CBOE, Eurex a Euronext
 • Ďalšie – Warranty, ETN, ADR, burzové/mimoburzové investičné fondy

Aj napriek tomu, že nám spoločnosti ponúka naozaj veľké množstvo možností, obchodovanie rozdielových zmlúv (CFD) ani obchodovanie kryptomien DEGIRO nepodporuje.

Porovnanie ponuky s konkurenciou:

DeGiroXTBeToroBitMarkets
AkcieÁnoÁnoÁno
ETFÁnoÁnoÁno
DlhopisyÁno
Futures a opcieÁno
KryptomenyÁnoÁno
CFDÁnoÁno
[recenzia][recenzia][recenzia][recenzia]
Porovnanie s konkurenciou

Poďme si teraz povedať niečo o konkrétnom obchodovaní napríklad akcií, ETF, alebo napríklad dividend.

Akcie a ETF

DeGiro je rozhodne veľmi vhodné pre klientov, ktorí hľadajú finančne dostupného brokera a zároveň hľadajú možnosť obchodovania amerických alebo európskych akcií. Broker podporuje naozaj veľké množstvo búrz, medzi ktorými nechýba pražská akciová burza BCPP, nemecká XETRA, európske burzy Euronext alebo v dnešnej dobe veľmi populárne americké burzy NASDAQ a NYSE.

Vďaka aplikácii Degiro zoženiete napríklad akcie technologických spoločností, ako je Apple, Google, Microsoft, Tesla, alebo napríklad Amazon. Ďalej vedia obchodovať napríklad nemecké automobilky, ktoré sú pre klientov veľmi zaujímavé. Medzi ne patrí napríklad BMW. Teraz sme hovorili o klasických akciách. Ale spoločnosť DeGIRO ponúka aj tzv ETF fondy z európskych búrz. Pomocou ETF môžete investovať napríklad do burzových indexov (S&P 500, DAX, Nasdaq 100) alebo komodít, ktorými sú napríklad zlato alebo striebro.

Odporúčame: Recenzia Zetano – Obchodujte so spoľahlivým brokerom

Vyplácanie dividendy

Čo je pre klienta veľmi zaujímavé a hodnotím veľmi pozitívne je fakt, že prípadné dividendy sa pripisujú priamo na obchodný účet klienta. Všetko je pripísané samozrejme až po odpočítaní zrážkovej dane. Čo však pozitívne hodnotiť nemôžem a vidím tu priestor na zlepšenie, je výška dane. Dividendy českých spoločností sú bohužiaľ danené zvýšenou sadzbou. A to dokonca 35%. Bežná sadzba býva 15%. No, uznajte sami, že 20% rozdiel v zdaňovaní dividend je naozaj veľmi poznať.

Danenie amerických dividend je rozdielne od tých slovenských. Tu je základná sadzba 30 % (čo sa môže klientom zdať aj veľmi vysoká), ale pokiaľ klient vyplní formulár W-8BEN, zníži svoju sadzbu o polovicu a to na zaujímavých 15 %. Nájsť formulár nie je vôbec ťažké. Je k dispozícii na stránkach spoločnosti www.degiro.com v záložke Profile Page- Tax informatik. Je to veľmi rýchle, jednoduché a klientsky prívetivé.

Pri vybraných akciových tituloch je možné využiť vyplatenie dividend v akciách, čo je však spoplatnené jednorazovým poplatkom € 7.50.

DeGiro poplatky

Tu naozaj „klobúk dole“ pred spoločnosťou DeGIRO. Žiadna brokerská spoločnosť, ktorú poznám nemá ako prvú záložku „POPLATKY“ a už vôbec ich nemá takto prehľadné, jednoduché a hlavne LACNÉ! V tejto záložke nájdete 3 sekcie a to priamo „poplatky“, „ušetrite na najobľúbenejších ETF“ a tiež možnosť „otvoriť účet“. Ku všetkému sa v tejto časti sa dostaneme.

Prehľad poplatkov

Spoločnosť DeGiro je skutočne veľmi proklientská. Ako sama uvádza na svojom webe v sekcii poplatky, snaží sa sprístupniť investovanie všetkým.

Spoločnosť DeGiro sa snaží sprístupniť investovanie všetkým.

Poplatky za obchodovanie akcií a ETF

Poplatky sú veľmi prehľadné a jednoduché. Poďme si ich teraz popísať a vysvetliť.

Poplatok za sprostredkovanie obchodu (komisia) – Komisia je jednorazový poplatok, ktorý musí investor zaplatiť za každý zrealizovaný nákup alebo predaj. Výška tohto poplatku závisí od toho, aký produkt obchodujete a na akej burze obchod v tej danej chvíli prebieha.

Manipulačný poplatok – Spolu s komisným poplatkom investor zaplatí za každý obchod aj fixný poplatok 50 centov (10 korún), pomocou ktorého spoločnosť Degiro pokrýva externé náklady. Tento poplatok nie je potrebné platiť iba pri futures, opciách a bezplatných ETF.

Rozdiel nákupnej a predajnej ceny (spread) – tu spoločnosť uvádza, že spready sú trhové. Čo teda znamená, že si broker neúčtuje žiadny poplatok.

Poplatok za prevod meny – Je samozrejme možné a veľmi bežné, že nastane situácia, kedy je mena vášho účtu a mena inštrumentu, ktorý chcete obchodovať, odlišná. V tomto prípade je účtovaný poplatok za prevod meny. Veľkosť poplatku je 0.25 % (automatický prevod) alebo 0.25 % + 10 € (manuálny prevod). Prevody medzi CZK a EUR sú zadarmo. Čo je dobrá správa pre českých klientov, ktorí podľa štatistík obchodujú s EUR veľmi často.

Ostatné poplatky

Ostatné poplatky budú veľmi rýchle a jednoduché tému. Opäť dobrá správa pre investorov. Neplatí sa totiž žiadny poplatok za vklad, žiadny poplatok za výber a dokonca tu nie je ani žiadny poplatok za neaktivitu, ako je bežný u ostatných brokerov na trhu. Investor si teda môže dať „pauzu“ pri svojom investovaní kedykoľvek sa mu zachce. Dôvodom tiež veľmi často býva fakt, že klient potrebuje svoje financie na nejaký čas vybrať a využiť inde.

Rada by som však ešte spomenula poplatok za obchodovanie na zahraničnej burze. Ten činí 2.50 eur ročne. Poplatok za obchodovanie na zahraničnej burze – Za každú burzu, na ktorú vstúpite so záujmom o obchodovanie, zaplatíte €2.50 ročne. Iba pri pražskej BCPP sa tento poplatok neplatí.

Dodatkové služby – Samozrejme, ako každý, si aj tento broker môže účtovať poplatok za živé dáta z burzy, za prevod portfólia k/od DEGIRO, za shortovanie akcií a tak ďalej. Prehľadný zoznam všetkých týchto poplatkov je samozrejme k nájdeniu na stránkach.

Ušetrite na najobľúbenejších ETF

Už názov tejto sekcie v záložke poplatky je veľkým lákadlom a musím teda povedať, že pre mňa aj veľmi milým prekvapením. Už len začiatok, kedy spoločnosti DeGIRO hovorí o diverzifikácii, čo je veľmi podstatná súčasť obchodovania na finančných trhoch, ako aj možnosť, prejsť si hlavný výber. To znamená, že si každý klient presne „nakliká“, kde chce obchodovať, čo chce obchodovať, aká burza ho zaujíma. Po tom, čo tento výber vykoná, sa investorovi zoradia všetky produkty, ktoré ponúkajú podľa jeho výberu.

Čo je však skutočne skvelé je to, že si klient môže vybrať aj mieru nákladovosti, ktorú je ochotný uhradiť. Pri každom produkte je miera nákladovosti veľmi prehľadne uvedená.

Sama som vyskúšala túto možnosť a bola som naozaj nadšená. Nielen, že je všetko veľmi podrobne na jednom mieste, ale vidím tu podstatné hodnoty ako porovnávací index, hodnotenie ESG a už spomínaný ukazovateľ celkovej nákladovosti daného obchodu. Pozri nižšie v tabuľke.

Nejoblíbenější ETF na Degiro

Poslednou časťou v sekcii „poplatky“ je možnosť otvoriť si účet. Tu by som rada pochválila tvorcov webových stránok. Pretože po tom, čo si potencionálny investor prečíta poplatky, ktoré sú veľmi proklientské, príjemné a prehľadné, otvorenie účtu je logickým krokom a webové stránky spoločnosti k tomu priamo nabádajú. Hodnotím toto ako veľmi dobrý marketingový ťah. Otvorenie účtu je veľmi jednoduché a zvládneme ho v niekoľkých krokoch.

Obchodná platforma a webové stránky DeGiro

Obchodovanie u tejto spoločnosti môže preberať cez webovú platformu alebo mobilnú aplikáciu Degiro. Na platforme predovšetkým oceňujem to, že aj napriek tomu, aké množstvo funkcií a možností obchodovania ponúka, je stále veľmi intuitívna, jednoduchá a klientky prívetivá. Jednoduchý dizajn aplikácie pôsobí profesionálne a neodvádza klientovu pozornosť od jeho financií a obchodov.

V tejto platforme, alebo aj samozrejme v aplikácii zadávate takzvané objednávky. Vďaka tejto objednávke Vám de facto broker nakúpi produkt, ktorý požadujete. Aké typy objednávok teda môžete v tejto spoločnosti využiť?

 • Limitné – pri limitných objednávkach si klient nastaví nielen objem, ale aj cenu, za ktorú chce inštrument kúpiť alebo predať. Akonáhle sa cena na burze dostane na túto požadovanú hodnotu, objednávka sa zrealizuje. Je potrebné upozorniť na to, že limitná objednávka sa nemusí zrealizovať kompletne (to znamená, že klient nemusí obdržať taký počet akcií, ktorý si objednal, prípadne nemusí k tomu obchodu vôbec dôjsť-dôvodom býva nereálna cena, ktorú klient požaduje)
 • Trhový (Market) – Toto je prakticky klasický obchod. Zvolíte si teda iba objem (napríklad počet akcií), ktoré chcete nakúpiť. Tento obchod sa zrealizuje ihneď a to za tú najlepšiu cenu, ktorá je v tej chvíli na trhu dostupná. Pri menej likvidných inštrumentoch je nutné počítať s tým, že sa objednávka môže vysporiadať za horšiu cenu, než akú vidíte aktuálne v grafe.
 • Stoploss – Taký príkaz od klienta slúži na automatické uzavretie pozície (napr. predaj zakúpených akcií). Investor si tu nastaví, za akú cenu chce investíciu uzavrieť, teda predať (stop cena). Akonáhle cena na burze pretne nastavenú úroveň, Stoploss spustí trhovú objednávku na predaj.
 • Stop-Limit – Toto je veľmi zaujímavá možnosť, ktorú spoločnosť ponúka. Ide totiž o kombináciu Stoplossu a limitnej objednávky. Klient teda musí vyplniť stop cenu a limitnú cenu. Akonáhle trh pretne nastavenú stop cenu, vytvorí sa stoploss objednávka. K predaju však nedôjde ihneď, ale až po dosiahnutí nastavenej limitnej ceny. Pre mnoho obchodníkov je toto veľmi zaujímavou možnosťou na obchodovanie.

Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o obchodovaní so spoločnosťou DeGiro nájdete v záložke obchodovania. Môžete tu nájsť informácie o platforme aj aplikácii (o ktorých sme už hovorili), ale tiež overiť, aké maklérske ocenenia ten broker získal. Za zmienku tu určite stojí, že spoločnosti DeGIRO sa stala „Najlepším brokerom pre obchodovanie s akciami roku 2022“ Toto ocenenie získané v Spojenom kráľovstve nie je rozhodne prvým úspechom spoločnosti. Presvedčiť sa môžete sami.

Degiro recenzia: získalo 86 mezinárodních ocenění.

Webové stránky spoločnosti DeGiro

Po otvorení webových stránok spoločnosti som bola trošku sklamaná. Prišli mi veľmi surové, bez nápadu, bez elánu. Ale po prvých pár krokoch na stránkach www.degiro.com som pochopila dôvody. Spoločnosť pozná evidentne staré heslo „v jednoduchosti je krása“. Nielen, že nájdete jednoducho všetko, čo ako klient, alebo záujemcov, alebo dokonca len zvedavý čitateľ, potrebujete. Ale naozaj nič vás nerozptyľuje od cieľa, za ktorým idete. Financie!!! Spoločnosť je si veľmi dobre vedomá svojich silných stránok a jej webové stránky ich naozaj vedia predať. Jednoduché záložky, ktoré navedú klienta, kam potrebuje.

Vzdelávanie

Jednou z výhod, ktoré broker DeGiro ponúka svojim klientom, je vzdelávanie. Spoločnosť si uvedomuje, že správne informácie a znalosti sú kľúčové pre úspešné investovanie. Preto poskytuje rôzne vzdelávacie materiály a nástroje, aby investorom pomohla získať lepšie porozumenie finančným trhom a investičným stratégiám.

V rámci vzdelávania DeGiro poskytuje klientom prístup k webinárom, školiacim videám, návodom a ďalším materiálom, ktoré pokrývajú rôzne aspekty investovania. Tieto zdroje sa týkajú napríklad technickej analýzy, fundamentálnej analýzy, riadenia rizika a iných dôležitých tém. Vďaka nim si investori môžu rozšíriť svoje znalosti a zlepšiť svoje investičné rozhodnutia.

Záložka „znalosti“ je rozdelená na 3 sekcie a všetky sa zdajú byť veľmi užitočné pre koncového zákazníka. Teda investora.

 • Investičná akadémia
 • Investovanie s DeGIRO
 • Dokumenty

Poďme sa na jednotlivé časti pozrieť av skratke si povedať, čo obsahujú a čo prináša investorom.

Investičná akadémia – veľmi trefne a úderne zvolený názov. O tejto časti spoločnosť hovorí ako o centre pre investičné znalosti. Vďaka týmto lekciám z financií môže začať okamžite investovať aj úplný lajk. Klienti, ktoré povedomie majú tu môžu svoje znalosti doplniť. Nájdeme tu 10 sekcií s jasnou tematikou. V každej sekcii je možné si spustiť video. Ale ak ste skôr čitateľský typ, všetko je krásne popísané aj v textovej forme.

 1. Aký typ investora ste?
 2. Čo je to maklér?
 3. Základné finančné produkty
 4. Komplexné finančné produkty
 5. Čo určuje cenu akcie?
 6. Výber prvej akcie
 7. Typy objednávok
 8. Kľúčom je rozprestretie rizika
 9. Premýšľanie dopredu
 10. Aký je Váš plán?

Investovanie s DeGIRO

Pokiaľ je klient vzdelaný v oblasti investícií, môže plynule prejsť na ďalšiu záložku a tou je „investovanie s DeGIRO. Tu, rovnako ako v predchádzajúcej časti, nájde videá, ktoré priamo ukazujú, ako obchodovať práve s týmto brokerom. Konkrétne, ako klient môže uskutočniť vklady a výbery, ako nakúpi akciu, alebo prípadne dlhopis. Videá sú jednoduché, intuitívne a určite klientovi v začiatkoch veľmi pomôžu.

Ďalšou a poslednou časťou v záložke „znalosti“ sú dokumenty. Tu je názov trošku zavádzajúci. Hľadala som totiž nejaké dokumenty, fyzické papiere, ktoré by som použila na financovanie. Čo mi vzhľadom k on-line prístupu spoločnosti prišlo zvláštne. Dokumenty nie sú myslené žiadne formuláre a podobné zastarané fyzické papiere, ale filmové dokumenty, ktoré klientom približujú pravdivé príbehy investorov a situácií, ktoré sa na finančnom trhu môžu stať a klient by na to mal byť teda skutočne pripravený. Pod týmito epizódami je k nájdeniu poznámka brokera, ktorú by som tu chcela citovať. Je veľmi podstatná.

„Investovanie zahŕňa riziko straty. Tento film slúži iba na informatívne a zábavné účely a nenahrádza investičné poradenstvo ani individuálny výskum a šetrenie. Tento film by sa nemal vykladať ako pozvanie, ponuka alebo výzva na akúkoľvek investičnú činnosť. Spoločnosť flatexDEGIRO sa nestotožňuje so žiadnymi vyhláseniami tretích strán, ktoré zaznievajú v týchto filmoch.“

Prečítajte si tiež: Šesť spôsobov investovania do nehnuteľností

Registrácia

Registrovať sa na webových stránkach www.degiro.com je veľmi jednoduché, o tom sme už spolu hovorili. Čo však môže potencionálnym klientom vadiť, je chýbajúci demo účet. Niektorí brokeri toto ponúkajú, aby si klienti mohli vyskúšať ich služby. Či už na 30 dní, alebo dlhšie. Ale klient má túto možnosť. Spoločnosti DeGIRO túto možnosť neponúka. Na druhú stranu si to môže dovoliť. Tak nízke poplatky ostatní brokeri nemajú. Čo však je ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorá zatieni chýbajúci demo účet, je fakt, že možnosť investovania je naozaj s malými čiastkami. Takže pokiaľ si klient chce len investovanie vyskúšať, tu sa nemusí báť, že by prišiel o veľké množstvo svojich finančných prostriedkov.

Na otvorenie účtu nabáda takmer každá časť webových stránok. Čo keď však klient zaváha, urobí pri registrácii chybu, prípadne potrebuje zodpovedať nejakú otázku? Tu je potrebné prejsť na záložku „nápoveda“. Budete ihneď zo slovenských webových stránok presmerovanie na anglické. Tu môžete zadať svoju otázku, prípadne nájsť odpoveď na svoje otázky.

Registrácia teda prebieha iba zadaním aktívneho e-mailu, užívateľského mena a hesla. Je potrebné, aby heslo spĺňalo niekoľko ochranných prvkov a bolo zadaných dvakrát na kontrolu. Otvorením účtu v spoločnosti DeGiro tiež súhlasíte s obchodnými podmienkami spoločnosti a ste informovaní o ochrane súkromia a cookies, ktoré stránky využívajú.

Investori, ktorí chcú skutočne obchodovať čo najpohodlnejšie a on-line, môžu využiť mobilnú aplikáciu. Informácie o stiahnutí je k nájdeniu pod registračným formulárom. Spolupracuje samozrejme s app store aj google play.

Veľmi nenápadná informácia (ale veľmi podstatná) sa skrýva na tejto registračnej stránke v ľavom spodnom rohu. Týka sa toho, kedy môžeme spoločnosti kontaktovať a kedy nám odpovie. Pokiaľ teda máte akékoľvek problémy, môžete spoločnosť kontraktovať cez e-mail: klienti@degiro.cz a to od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 22:00. Túto možnosť neponúka každá brokerská spoločnosť. Hodnotím teda veľmi pozitívne.

degiro recenzia, degiro skusenosti, degiro poplatky

Mohlo by vás zaujímať: Recenzia Profit Level – Vhodné pre začiatočníkov

Naše hodnotenie brokera DeGiro

Výhody

 • Veľmi nízke poplatky
 • Vklady a výbery úplne zadarmo
 • Prehľadný a jednoduchý web spoločnosti
 • Všetko na jednom mieste
 • Jednoduché otvorenie účtu u brokera
 • Vzdelávanie a vysvetlenie pojmov na veľmi vysokej úrovni
 • Bezpečnosť klientov na prvom mieste
 • Veľmi šikorá ponuka produktov
 • Ochodovanie s US akciami as vybranými ETF úplne zadarmo
 • Podpora českého jazyka
 • Možnosť obchodovania v českých korunách
 • Celosvetové ocenenia

Nevýhody

 • Platby je možné vykonávať iba bankovým prevodom
 • Veľké zdanenie divident u českých akcií (hovoríme o 35% dane)
 • Spoločnosť DeGiRo nepodporuje zlomkové akcie
 • Nanie tu možnosť demo účtu pre potencionálnych klientov

K čitateľom sa snažíme byť vždy čo najviac otvorení. Ide predsa len o Vaše FINANCIE. Pokiaľ ste však drobný, alebo stredný investor, dovoľujem si tvrdiť, že broker DeGiro je pre Vás skutočne ten pravý. Od počiatočného vzdelávania až po zvolenie správneho investičného nástroja Vás spoločnosť dovedie až k ťaženému cieľu a to je obchodovať na investičných trhoch po celom svete.

Po zhliadnutí výhod a nevýhod obchodovania so spoločnosťou DeGIRO a orientácie na ich webových stránkach je evidentné, že tých pozitív je naozaj oveľa a oveľa viac. V niektorých častiach som bola vyslovene nadšená, čo všetko vie broker obchovať a akým spôsobom vie tieto informácie odovzdávať svojim klientom.

Pokiaľ Vás teda po prečítaní tejto recenzie spoločnosť nadchla, navštívte web www.degiro.cz a môžete začať okamžite a jednoducho obchodovať. Držíme palce.

Naše hodnotenie

Túto recenziu si môžete prečítať aj v češtine: Recenze společnosti DEGIRO

3 komentáre

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *