bitmarkets

Recenzie BITMarkets.com

Časy sa menia a obchodovanie napreduje míľovými krokmi. Oveľa častejšie sa môžeme stretnúť s pojmami ako kryptomeny (elektronické peniaze, ak chcete). A postupom času to pre nás nebude len obyčajný koncept, ale každodenná realita. Mnohí odborníci súhlasia s tým, že tento čas sa neúprosne blíži, a preto je potrebné si tieto veci uvedomiť. V súčasnosti možno kryptomeny nájsť na takzvaných kryptoburzách. V dnešnom prehľade sa zameriame na BitMarkets, makléra, ktorý vstúpil do kryptosveta začiatkom roka 2022 a teraz má na svojom konte veľmi dôležité ocenenie, a to „Crypto Expo 2022“ v Dubaji v kategórii „Najlepší zákaznícky servis kryptoburzy“

Obsah Recenzie

Poďme sa teda zoznámiť s týmto brokerom.

Ak sa pozriete na stránky BITmarkets.com, na samom začiatku vás prekvapí ľahkosť, s akou sa tu môžete pohybovať. Predtým, ako sa vôbec ponoríte do sveta kryptomien, môžete ľahko kliknúť na stránku a dozvedieť sa základné informácie o tom, s akými kryptomenami môžete obchodovať, aké bezpečnostné funkcie je potrebné dodržiavať, aby boli vaše prostriedky v bezpečí, a tiež o tom, aký bonusový program vám BITmarkets.com ponúka.

Pokiaľ ide o jazykovú podporu, nie je sa na čo sťažovať. Medzi jej konkurenčné výhody rozhodne patrí 28 rôznych jazykových verzií vrátane češtiny a slovenčiny. Preklad síce nie je dokonalý, niektoré výrazy (aspoň v slovenčine) sú trochu neobratné, ale svoj účel plní a webovú stránku môžete používať aj bez znalosti cudzích jazykov.

BitMarkets

S čím môžeme u BitMarkets obchodovať

BITmarkety môžu obchodovať s viac ako 80 kryptomenami. Obchodujeme za USD a EUR. V ponuke nájdete od najznámejších kryptomien, ako súbitová minca, litecoin, ethereum, bitcoincash, ripple alebo iota , až po tie, ktoré začínajú a spoločnosti v nich vidia potenciál obchodovania.

BitMarkets

Jednoduchý štart

Táto záložka skutočne uspela.  Môžete ľahko vypočítať, koľko zaplatíte USD alebo EUR za akúkoľvek kryptomenu v ponuke spoločnosti podľa aktuálneho kurzu. Ak sa vám ponuka páčia považujete ju za zaujímavú, môžete nákup uskutočniť okamžite pomocou platobnej karty. Rovnako je to aj s predajom vašich elektronických financií. Stačí kliknúť, zistiť, či je váš predaj ziskový a ísť do toho.

BitMarkets

Bezpečnosť a registrácia BitMarkets

Samozrejme, BITmarkets.com je zástancom bezpečnosti. Koniec koncov, ide o vaše financie.  Takže máte možnosť zaregistrovať sa. Môžete jednoducho zadať svoj e-mail, telefónne číslo, nastaviť heslo a pomocou svojho mena sa kedykoľvek prihlásiť a vidieť svoje financie na jednom mieste.

Výhodu vidím hlavne v tom, že nemusíte mať svoj demo účet, čo je bežné u inýchmaklérov a najmä nie je potrebné aplikáciu sťahovať.

Po registrácii sa jednoducho prihláste a môžete obchodovať, ako sa vám páči.

BitMarkets

Odporúčací a bonusový program pre klientov

Čo ma však zaujalo, je veľmi transparentný program pre klientov spoločnosti. Podnikanie je o odporúčaniach a táto spoločnosť si to veľmi dobre uvedomuje. Svojim klientom tak ponúka, či už majú skúsenosti s kryptomenami alebo nie, možnosť zarobiť si na týchto odporúčaniach peniaze, zľaviť z vlastných obchodných poplatkov a zarobiť si na odporúčaniach našich ďalších priateľov.

Príklad: Spoločnosť odporúčam svojmu priateľovi. Dostávam 10% z ceny jeho poplatkov, 5% z jeho zárobkov za odporúčania jeho ďalšiemu priateľovi a tiež mu dostávam 10% zľavu z obchodného poplatku na 30 dní. Všetky moje výhody a zárobky sú neobmedzené. Preto, ak vytvorím fungujúcich obchodníkov, ktorí budú naďalej odporúčať, zabezpečil som si zaujímavý zárobok na zvyšok svojho života.

BitMarkets

Kontakty a sociálne siete BitMarkets

BITmarkets je moderná a progresívna spoločnosť, ktorá si je vedomá toho, kde ľudia trávia svoj čas. Sociálne siete sú neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života.

Ak sa posuniete úplne nadol na webovej stránke spoločnosti, môžete sa ľahko prekliknúť a navštíviť sociálne siete spoločnosti, počnúc napríklad Facebookom, Instagramom, ale aj linkedin. Môžete sledovať sociálne siete a môžete si byť istí, že vám určite neuniknú žiadne dôležité informácie zo sveta kryptomien.

Pre mnohých ľudí je telefón predĺžením ruky. BITmarkets to dobre vie, a tak vytvorili mobilnú aplikáciu, ktorú môžete používať rovnako ako webovú stránku spoločnosti. Pomocou tejto aplikácie, ktorú si môžete veľmi ľahko stiahnuť do Appstore alebo Google Play, môžete veľmi ľahko uskutočňovať vklady pomocou svojej platobnej karty alebo elektronickej peňaženky. Minimálny výber je 100 USD, ale vklad je bohužiaľ o niečo vyšší na úrovni 250 USD.

BitMarkets
BitMarkets

Na tom istom mieste nájdete aj záložku, kontaktujte nás, kde môžete pomocou e-mailu kontaktovať spoločnosť s otázkami, objednávkami a akýmikoľvek právnymi otázkami. Bohužiaľ, tu vnímam jednu menšiu nevýhodu a to, že klient nemôže kontaktovať spoločnosť telefonicky, chatom alebo prípadne videohovorom s maklérom, ktorý by pomohol s akútnym problémom.

Ak by sme teda mali zhrnúť…

Výhody:

  • Veľké množstvo obchodovateľných kryptomien
  • Jednoduchosť obchodovania
  • Bezpečnosť, ale jednoduchosť
  • Transparentné aj pre nových obchodníkov
  • Mobilná aplikácia
  • Veľmi zaujímavý program odmien pre klientov
  • Jednoduchá a zaujímavá webová stránka

Nevýhody:

  • Vysoký minimálny vklad
  • Telefónne číslo chýba
  • Nemožnosť on-line konzultácie s maklérom prostredníctvom chatu alebo vieocalingu

Výhody, ktoré nám maklér BITmarkets.com poskytuje, sú oveľa väčšie ako nevýhody. Ak ste teda fanúšikom kryptosveta, BITmarkets.com je pre vás to pravé.

Naše hodnotenie

2 komentáre

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.