Každý víme, že peníze nerostou na stromě. Občas se však nějaké peníze navíc do rodinného rozpočtu hodí. Abychom vám cestu k přivýdělku usnadnili, připravili jsme pro vás TOP 10 nejlepší soutěže o peníze, kde může vyhrát každý.

[TOP 18] Súťaže o peniaze, v ktorých môže vyhrať každý

Všetci vieme, že peniaze nerastú na strome. Niekedy však rodinnému rozpočtu prospeje aj nejaký ten peniaz navyše. Aby sme vám uľahčili cestu za peniazmi, pripravili sme pre vás TOP súťaže o peniaze, v ktorých môže vyhrať každý. Prečítajte si nižšie:

Súťaže o peniaze – Obsah

Súťaže o peniaze – Slovensko

1. Zarábaj ušami

Táto súťaž prebieha od roku 2010 v rádiu Fun Rádio. Služba Zarábaj ušami funguje na princípe registrácie poslucháča rádia odoslaním SMS a následným počúvaním Fun Rádia. Každý pracovný deň je vyhlásený jeden súťažiaci, ktorý by mal po prehratí dvoch piesní zavolať do rádia. Takto súťažiaci vyhrá vopred určenú sumu. Ak sa dotyčná osoba neozve, suma sa automaticky zvýši a šancu má ďalší súťažiaci. Viac informácií nájdete na webovej stránke

Prečítajte si tiež: Najlepšie pracovné miesta – kto zarába najviac?

Bonusy za registráciu

2. Tipos.sk

Tipos.sk je slovenská stávková platforma. Ponúka príjemnú odmenu za registráciu vo výške 15 EUR, týždenné odmeny za prepitné sú až 30 EUR a je tu mnoho ďalších bonusov a súťaží. 

Bonusy a ceny za registráciu

3. Tipsport.sk

Najväčšia tipérska komunita ponúka novým klientom bonus 20 EUR za registráciu. Okrem toho na nových tipérov čaká aj vkladový bonus až do výšky 4 000 EUR. 

Bonusy a ceny za registráciu

4. DOXXbet.sk

Uvítací bonus v kasíne je teraz až 7000 EUR. Fantastický bonus do výšky až 7000 EUR si môžu aktivovať noví hráči v DOXXbet online kasíne. Každý nový hráč má na výber výšku bonusu 10 EUR, 50 EUR, 100 EUR, 500 EUR, 1000 EUR, 5000 EUR alebo 7000 EUR. A k tomu môžu získať až 250 točení zadarmo.

Bonusy a ceny za registráciu

5. MonacoBet.sk

Online kasíno ponúka pri registrácii bonus až do výšky 5 000 EUR. Okrem toho môžete získať viac ako 200 roztočení zadarmo. Bonus je určený výhradne pre novo registrovaných hráčov, ktorí úspešne dokončia svoju registráciu. Tento fantastický bonus získate po splnení jednoduchých podmienok. Viac informácií nájdete na info.monacobet.sk.

Neprepásnite: [Návod] Reklamacia – Ako uspieť s reklamaciou

Súťaže o peniaze – Česko

1. Rondo

Rondo je herná stránka s rôznymi zábavnými hrami a kvízmi. Celá platforma je postavená na virtuálnych bodoch Rondons, ktoré vám umožňujú zúčastňovať sa hier za peniaze. V súčasnosti prebieha súťaž s výhrou 150 000 Kč. Pravdepodobnosť výhry takejto sumy je pomerne malá, ale nemusíte zúfať. Rondo ponúka ceny vo výške 100 – 125 000 Kč. Okrem toho môžete získať naozaj veľké zľavy na obľúbené značky a produkty.

Súťaže o peniaze

Prečítajte si tiež: Recenzie brokera InvestaGo – naučte sa investovať a zarobte

Súťaže o peniaze – 2. Kvíz

Kvizuj je česká aplikácia, v ktorej môžete využiť svoje znalosti a súťažiť o peniaze. V každodennom kvíze sa môžete tešiť na 10 otázok. Na ich zdolanie máte 3 životy a 3 nápovedy. Všetko je o čase – čím skôr odpoviete, tým viac bodov získate. Ak do konca týždňa nazbierate aspoň 500 bodov, ste automaticky zaradení do týždenného žrebovania o ceny. Každých desať bodov vám dá jednu šancu na výhru. Vyhrať môžete od 50 Kč do 5 000 Kč.

Súťaže o peniaze

Prečítajte si tiež: Dá sa vyhnúť platbe daní z kryptomien?

Súťaže o peniaze – 3. České Soutěže

České soutěže sú v princípe podobné platforme Rondo. Je to webová stránka, ktorá ponúka širokú škálu súťaží, od poukážok a zliav až po skutočné peniaze. Sumy sa najčastejšie pohybujú okolo 500 Kč, ale môžu dosiahnuť až 1000 Kč. Na druhej strane, ak chcete urobiť radosť iným, môžete tiež vyhlásiť súťaž o sumu, ktorú ste ochotní darovať.

Súťaže o peniaze – 4. Soutěže24

Musíme spomenúť aj webovú stránku Soutěže24, ktorá láka súťažiacich na výhry v hodnote až 20 000 Kč. Webová stránka slúži ako propagačná platforma pre malé podniky, ktoré prostredníctvom Soutěže24 organizujú súťaže o svoje výrobky a peniaze, čím sa zviditeľňujú.

Bonusy a ceny za registráciu – 5. Korunka

Korunka je jednou z mála českých lotérií, ktorá umožňuje stávkovať každý deň dvakrát, čo je pre mnohých veľmi lákavé. Po registrácii vám Korunka pripíše na účet 300 Kč, ktoré môžete staviť na jednu z ôsmich dostupných súťaží. To však nie je jediný bonus, ktorý môžete v Korunke získať. Pri prvom vklade vám bude pripísaná rovnaká suma, akú ste vložili na svoj účet Korunka. Takže čím viac peňazí vložíte, tým viac dostanete.

Využite bonusy pri otváraní bankových účtov! Viac informácií nájdete tu.

Súťaže o peniaze – 6. Sazka

Sazka je najznámejšia česká stávková platforma. Preto ponúka jeden z najvyšších registračných bonusov v Českej republike. Po úplnom dokončení registrácie vám bude pripísaných 400 Kč. Sazka však počíta s tým, že táto suma nebude stačiť a je ochotná vám vrátiť rovnakú sumu, akú ste vložili pri prvom vklade. Vložiť môžete až 5 000 Kč, takže je možné získať od Sazky 6 500 Kč.

Bonusy a ceny za registráciu – 7. Fortuna

Fortuna ponúka širokú škálu zábavných hier a výherných automatov, ktoré môžete hrať nielen z počítača, ale aj z tabletu alebo mobilu. Podobne ako Crown, aj Fortuna vám za prvý vklad vráti dvojnásobok. Vložiť môžete až 300 Kč, takže na svoj účet dostanete späť 600 Kč. Za kompletné dokončenie registrácie získate ďalšiu odmenu vo výške 300 Kč. Celkovo môžete získať až 900 Kč, a to už stojí za to, nie?

Súťaže o peniaze – 8. SynotTip

SynotTip je rovnako ako Korunka, Sazka a Fortuna online stávková platforma, ktorá vám umožňuje hrať o peniaze z pohodlia domova. Ak však nechcete riskovať stratu svojich peňazí, stačí sa na stránke zaregistrovať a získať registračný bonus 500Kč.

Bonusy a ceny za registráciu – 9. TipSport

TipSport je ďalšia online stávková platforma s možnosťou vysokých ziskov počas registrácie. Už pri prvej registrácii získate 300 Kč zadarmo. Oveľa väčšia príležitosť zarobiť viac peňazí sa skrýva v 100 % z vášho prvého vkladu, a to až do výšky 50 000 Kč.

Prečítajte si tiež: TOP 5 Najdrahšie NFT

Bonusy a ceny za registráciu – 10. Toluna

Toluna funguje na princípe vyplňovania dotazníkov a hlasovania. Čím ste aktívnejší, tým viac bodov získate a neskôr ich môžete vymeniť za poukážky do obchodov alebo hotovosť. Napriek tomu, že zárobky na tolune bývajú relatívne nižšie ako na herných platformách, je toluna stále obľúbenou platformou na zarábanie peňazí. Najväčším faktorom jej popularity je pravdepodobne nulové riziko a relatívne vysoká šanca na získanie peňazí.

Prečítajte si tiež: Recenzie BitMarkets – obchodujte s kryptomenami

11. Soutez.cz – zaujímavé ceny

Soutez.cz je prvým portálom na tému súťaží v českom prostredí. Web bol založený v roku 1998. Typ súťaže si môžete vybrať podľa ceny alebo organizátora. K dispozícii sú súťaže organizované v rámci stránky, ale aj súťaže sprostredkované z iných portálov na internete, médií a Facebooku. Stačí sa bezplatne zaregistrovať a zaujímavú výhru máte na dosah ruky.

12. SoutěžeOnline – vyhrajte peniaze, zľavy, poukážky

Podobne ako predchádzajúci portál, aj SoutěžeOnline.cz je platforma, ktorá ponúka širokú škálu súťaží o rôzne ceny, poukazy, vstupenky a hotovosť. Je to atraktívne, pretože máte všetko na jednom mieste, takže nemusíte hľadať na piatich rôznych webových stránkach, ale iba na Soutěže0nline.cz.

13. Online Casina

Kasína sú všeobecne známe tým, že nie sú najpohodlnejším spôsobom zarábania. Poskytujú však obrovské bonusové vklady aj v desiatkach tisíc. Ak ste dobrým hráčom pokru alebo niektorej z týchto hier, môže to byť dobrý doplnok.

14. Ďalšie súťaže o peniaze

Existujú aj iné spôsoby, ako ľahko vyhrať peniaze. Šťastie môžete skúsiť aj v rôznych iných online prieskumoch a dotazníkoch. Za vyplnenie a odoslanie prieskumov a ankiet získavate body a počet bodov, ktoré nazbierate, určuje výšku vašej výhry.

K dispozícii je aj množstvo jednorazových súťaží o zaujímavé ceny a peňažné výhry od rôznych značiek, obchodov, bánk a médií. Mimoriadne obľúbené sú aj súťaže na sociálnych sieťach. Len sa poobzerajte okolo seba.

Prečítajte si ďalšie články z tejto sekcie: [Rebríčky a špeciály]

Prečítajte si tiež: Recenzie brokera ProfitLevel – investovanie pre pokročilých

6 komentárov

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *