superfaktura logo, superfaktura recenzie

Recenzia platformy SuperFaktura.sk

História online fakturácie sa datuje až do konca 90. rokov 20. storočia, keď sa internet začal šíriť medzi verejnosťou. Prvé online fakturačné systémy vznikli s cieľom nahradiť tradičné papierové fakturácie. Tieto systémy umožňovali firmám vytvárať a posielať faktúry elektronicky, čo prinieslo úsporu papiera a zníženie nákladov na poštovné.

S plynutím času sa online fakturačné systémy vyvíjali a ponúkali pokročilejšie funkcie, ako napríklad automatickú fakturáciu, opakované fakturácie a sledovanie výdavkov. S nástupom cloud computingu a mobilných technológií sa tieto systémy stali výkonnejšími a dostupnejšími, umožňujúc firmám riadiť svoje financie odkiaľkoľvek na svete.

V súčasnosti je online fakturácia nevyhnutným nástrojom pre firmy všetkých veľkostí. Poskytuje množstvo výhod, vrátane úspory nákladov, zvýšenej efektivity a zlepšenia služieb pre zákazníkov. S neustálym vývojom technológií je pravdepodobné, že online fakturačné systémy budú ďalej pokročilejšie a ponúknu ešte viac funkcií a možností.

V tejto recenzii sa budeme zaoberať službou online fakturácie SuperFaktura.sk.

SuperFaktura je platforma pre online fakturáciu a účtovníctvo so sídlom na Slovensku. V roku 2010 ju založili Michal Šoltés a Peter Polakovič. Obaja zakladatelia v tom čase pracovali ako softvéroví vývojári a zistili, že na trhu chýba používateľsky prívetivá fakturačná platforma, ktorá by pomohla malým firmám a podnikateľom efektívne riadiť svoje financie.

Platformu začali vyvíjať vo svojom voľnom čase a oficiálne ju spustili v roku 2011. SuperFaktura rýchlo získala popularitu medzi slovenskými podnikmi a spoločnosť sa rýchlo rozrastala. V roku 2012 bola vyhlásená za slovenský Start-up roka a v roku 2013 sa jej činnosť rozšírila aj do Českej republiky.

TIP: Zistite, ako investovať s Wonderinterest Trading Ltd. 

Odvtedy spoločnosť SuperFaktura neustále rastie a rozširuje sa. V roku 2015 spoločnosť spustila mobilnú aplikáciu, ktorá používateľom ešte viac uľahčuje správu ich financií na cestách. Dnes SuperFaktura slúži viac ako 100 000 podnikom na Slovensku, v Českej republike a ďalších európskych krajinách a je považovaná za jednu z popredných online platforiem pre fakturáciu a účtovníctvo v regióne.

Obsah: 

Čo je SuperFaktura?

SuperFaktura je populárny webový softvér pre fakturáciu, ktorý je navrhnutý s cieľom pomôcť podnikom rôznych veľkostí zefektívniť svoje fakturačné a účtovné procesy. Je univerzálnym nástrojom, ktorý zjednodušuje fakturáciu a zjednocuje správu financií pre podniky.

SuperFaktura ponúka širokú škálu funkcií, ktoré umožňujú používateľom vytvárať a spravovať faktúry, sledovať platby a generovať finančné správy. Používatelia môžu vytvárať faktúry pomocou preddefinovaných šablón alebo ich prispôsobiť svojim potrebám. Je možné pridať firmové logo, meniť písmo a zahrnúť preferované spôsoby platby.

Jednou z hlavných výhod SuperFaktury je jednoduchosť použitia. Používateľsky prívetivé rozhranie umožňuje jednoduchú navigáciu a rýchle vykonávanie úloh. Používatelia majú prehľad o nezaplatených faktúrach, môžu vytvárať cenové ponuky a nastavovať opakujúce sa faktúry pre pravidelných klientov. Softvér tiež podporuje viacero mien, čo je výhodné pre podniky pôsobiace v rôznych krajinách.

Prečítajte si tiež: ApmeFX recenzia – Kompletné zhodnotenie brokera

SuperFaktura je tiež vybavená vstavaným systémom riadenia vzťahov so zákazníkmi (CRM), ktorý používateľom umožňuje spravovať údaje o zákazníkoch, sledovať ich objednávky a vytvárať správy o zákazníkoch. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pre podniky s veľkou zákazníckou základňou.

Ďalšou výhodou systému SuperFaktura sú jeho integračné možnosti. Softvér je možné integrovať s iným účtovným a finančným softvérom, čo uľahčuje prenos údajov a zabraňuje duplicitným zápisom. Používatelia môžu softvér SuperFaktura integrovať aj so svojimi platformami elektronického obchodu, čo im umožní bezproblémovo spravovať online objednávky a platby.

superfaktura skúsenosti, 
superfaktura.sk

Ako SuperFaktura funguje

SuperFaktura.sk je kompletná online platforma pre fakturáciu a účtovníctvo, ktorá pomáha malým a stredným podnikom efektívne riadiť svoje financie. Táto platforma ponúka širokú škálu funkcií a možností, ktoré uľahčujú podnikom generovanie faktúr, sledovanie platieb, správu výdavkov a evidenciu daní.

Jednou z hlavných výhod SuperFaktura.sk je jej používateľsky prívetivé rozhranie. Platforma je navrhnutá tak, aby bola intuitívna a ľahko ovládateľná, čo z nej robí prístupný nástroj aj pre používateľov s obmedzenými znalosťami v oblasti účtovníctva. Používatelia môžu jednoducho vytvárať a prispôsobovať faktúry, sledovať platby a generovať výkazy s niekoľkými kliknutiami.

SuperFaktura.sk ponúka aj pokročilé funkcie fakturácie, ktoré umožňujú používateľom nastavovať opakujúce sa faktúry pre pravidelných klientov, vytvárať cenové ponuky a spravovať údaje o zákazníkoch. Používatelia majú možnosť vybrať si zo širokej škály faktúrnych šablón alebo si vytvoriť vlastné a prispôsobiť si vzhľad faktúr pomocou svojho loga a značky.

Mohlo by sa vám to páčiť: Tradematics – Recenzia brokera [2022]

Ďalšou kľúčovou vlastnosťou služby SuperFaktura.sk je možnosť sledovania výdavkov. Používatelia môžu jednoducho zaznamenávať výdavky, kategorizovať ich a pripojiť účtenky pre budúce použitie. Táto funkcia uľahčuje podnikateľom sledovanie nákladov a zabezpečuje, aby si mohli odpočítať príslušné sumy pre daňové účely.

SuperFaktura.sk ponúka aj rozsiahle možnosti vykazovania. Používatelia môžu vytvárať finančné správy vrátane výkazov ziskov a strát, účtovných súvah a výkazov peňažných tokov. Môžu tiež sledovať svoje daňové povinnosti a vytvárať daňové správy, aby dodržiavali miestne predpisy.

Jednou z unikátnych funkcií služby SuperFaktura.sk sú jej integračné možnosti. Platforma je možná integrovať s rôznymi účtovnými a finančnými softvérami vrátane elektronického bankovníctva, e-commerce platformy a mzdového softvéru. Podniky môžu ľahko spravovať svoje financie na jednom centralizovanom mieste a vyhnúť sa duplicitnému zadávaniu údajov.

Napokon, SuperFaktura.sk poskytuje vynikajúcu zákaznícku podporu. Používatelia majú prístup k rozsiahlej sade zdrojov, vrátane návodov, používateľských príručiek a častých otázok. V prípade potreby môžu kontaktovať zákaznícku podporu telefonicky alebo e-mailom.

superfaktura recenzie,
superfaktura.sk

SuperFaktura – výhody a nevýhody

plusy a mínusy, superfaktura recenzie, 
Shutterstock.com
  • Meranie úspory času: Jednou z najväčších výhod platformy SuperFaktura je čas, ktorý používateľom ušetrí vďaka automatizácii úloh, ako je fakturácia, opakované fakturácie a sledovanie výdavkov. Sledovanie množstva času ušetreného používaním platformy môže podnikom pomôcť kvantifikovať výhody platformy SuperFaktura.
  • Analýza údajov o faktúrach a výdavkoch: SuperFaktura ponúka robustné funkcie reportovania a analýzy údajov, ktoré môžu podnikom pomôcť získať prehľad o ich finančnej výkonnosti. Sledovanie týchto údajov v priebehu času môže podnikom pomôcť identifikovať trendy, oblasti na zlepšenie a príležitosti na rast.
  • Sledovanie spracovania platieb: SuperFaktura umožňuje používateľom sledovať stav ich faktúr a monitorovať spracovanie platieb. Sledovanie týchto údajov môže podnikom pomôcť identifikovať a riešiť akékoľvek problémy, ktoré môžu spôsobovať oneskorené alebo oneskorené platby.
  • Sledovanie spokojnosti zákazníkov: SuperFaktura ponúka prispôsobiteľné šablóny faktúr a používateľsky prívetivé rozhranie, ktoré môžu podnikom pomôcť zvýšiť spokojnosť zákazníkov. Sledovanie spätnej väzby a recenzií zákazníkov môže podnikom pomôcť sledovať vplyv aplikácie SuperFaktura na spokojnosť zákazníkov.
  • Sledovanie finančného zdravia: SuperFaktura ponúka celý rad finančných výkazov vrátane výkazov ziskov a strát, súvah a výkazov peňažných tokov. Sledovanie týchto výkazov v priebehu času môže podnikom pomôcť sledovať ich finančné zdravie a identifikovať oblasti, ktoré je potrebné zlepšiť.

Nič nie je ideálne a vždy, všade sa dá nájsť bod na zlepšenie a SuperFaktura nie je výnimkou. Tu sú niektoré potenciálne nevýhody SuperFaktura.com:

  • Náklady môžu byť pre niektoré podniky príliš vysoké
  • Technické problémy s platformou, ako je pomalé načítanie a občasné výpadky.
  • Niektorí používatelia uvádzajú ťažkosti pri prispôsobovaní šablón faktúr podľa svojich predstáv

V každom prípade sa nedá povedať, že by tieto nevýhody nejakým spôsobom ovplyvnili pozitívny dojem zo služby.

Celkové hodnotenie SuperFaktury

Na záver možno konštatovať, že SuperFaktura.sk je komplexná fakturačná a účtovná platforma, ktorá ponúka širokú škálu funkcií a možností. Jej používateľsky prívetivé rozhranie, pokročilé fakturácie, sledovanie výdavkov a robustné možnosti vykazovania z nej robia vynikajúcu voľbu pre malé a stredné podniky, ktoré chcú zefektívniť svoje finančné procesy. Možnosti integrácie a vynikajúca zákaznícka podpora robia zo služby SuperFaktura.com spoľahlivú a efektívnu platformu na správu vašich financií.

Podľa webovej stránky spoločnosti SuperFaktura táto platforma slúži viac ako 100 000 podnikom na Slovensku, v Českej republike a ďalších európskych krajinách. Okrem toho platforma spracovala viac ako 10 miliónov faktúr a má viac ako 500 000 registrovaných používateľov. Tieto štatistiky ukazujú, že SuperFaktura je široko používanou platformou na fakturáciu a správu financií a jej popularita medzi podnikmi v regióne stále rastie.

Naše hodnotenie

Tento článek je k dispozici i v českém jazyce na naší partnerské webové stránce forexmag.cz.

2 komentáre

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *