Trade Centrum homepage

Recenzia TradeCentrum [Aktuálne 2022]

V dnešnom diely nášho seriálu o brokerských weboch sa pozrieme na ponuku webu TradeCentrum. Ako obvykle budeme hodnotiť priehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb ktoré web ponúka.

Prehľadnosť

Na prvý pohľad pôsobí úvodná stránka webu TradeCentrum prehľadne. V hornej časti sa nachádza klasická navigačná lišta, jednotlivé položky nás zavedú na ďalšie stránky s rozšírenou ponukou. To nie je úplne šťastné riešenie, pretože to znamená, že užívateľ musí načítať niekoľko stránok, než sa dostane tam, kam chce. Ďalšie odkazy sú v dolnej časti stránky. Celkovo hodnotíme úvodnú stránku cez malé nedostatky pozitívne, grafické spracovanie je kvalitné.

Spravodajstvo

Web má skvele spracovanú spravodajskú sekciu na webe. Je pravidelne aktualizovaná a zákazník teda nemusí hľadať správy nikde inde. K dispozícii je ešte ekonomický kalendár a prehľad živých trhových dát, kde môže používateľ sledovať vývoj kurzov akcií, komodít a mien. Celkovo možno túto sekciu hodnotiť ako slušnú, ak dôjde k doplneniu spravodajstva, bude dobrá.

tradecentrum vzdielani

Služby

TradeCentrum ponúka obchodovanie s akciami, forexom, komoditami, a indexami. Ku každej z týchto služieb je krátke vysvetlenie. Obchody bežia na platforme Meta Trader 5, ktorá je síce graficky trochu úsporná, ale o to viac spoľahlivá. Minimálny vklad pre založenie štandardného účtu je 100 dolárov. Web tiež ponúka založenie demo účtu na 30 dní. Maximálna ponúkaná páka je 1: 200 po splnení určitých podmienok. Na stránkach je uvedené, že broker ponúka pre svojich zákazníkov vzdelávanie, toto však nie je verejne dostupné, takže ho nemôžeme zhodnotiť.

tradecentrum inštrumenty

Doplnky webu

Všeobecné informácie a kontaktné údaje

Ako väčšina ostatných brokerov, aj prevádzkovateľ webu TradeCentrum má svoje sídlo na Cypre. Pre kontaktovanie prevádzkovateľa je možné použiť telefón, email či kontaktný formulár. Celkovo web hodnotíme ako priemerný, je na ňom niekoľko nedorobkov a nedostatkov, ktoré znižujú dobrý dojem zo zvyšku webu.

 

Naše hodnotenie

 

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *