Viac hier do komunikácie s priateľmi

Snap Inc. (NYSE)

  • Deustche Bank zvýšila 1.6.2020 doporučenú cieľovú cenu na 24 USD. (finviz.com)
  • UBS, ARGUS a Goldman hlási doporučenie BUY pri akciách SNAP. (finviz.com)
  • V období od 13.5.2020 do 12.6.2020 sa zvýšila cena akcií SNAP z pôvodných 17,54 na 20,18 USD. (yahoofinance.com)
  • Vo štvrtok 11.6.2020 predstavila spoločnosť Snap Inc. niekoľko noviniek vo svojej aplikácii Snapchat, ktorá je využívaná na posielanie správ. Pridala funkcie ako napríklad nové originálne programy a spôsoby, ktoré umožňujú externým vývojárom vytvárať produkty. (yahoofinance.com)
  • 11. júna zverejnila Zynga (NASDAQ: ZNGA) tlačovú správu, ktorá dopodrobna popisuje publikačné partnerstvo so spoločnosťou Snap (NYSE: SNAP).

Spoločnosť Snap Inc. pustila vo štvrtok do sveta nové funkcie pre svoju aplikáciu Snapchat. Sú nimi napríklad nové originálne programy alebo možnosti pre externých vývojárov, ktorí vďaka nim môžu vytvárať produkty, ktoré nalákajú užívateľov tráviť v aplikácii viac času.

Snap sa na rozdiel od svojej konkurencie vydal cestou, kedy sa zameriava viac na komunikáciu medzi blízkymi osobami než na otvorené publikum, čo mu umožňuje vyhnúť sa dezinformáciám a nenávistným útokom, ktorým čelí Facebook a Twitter. Za posledný rok vzrástli akcie Snapu viac ako polovicu.

  1. júna zverejnila Zynga (NASDAQ: ZNGA) tlačovú správu, ktorá dopodrobna popisuje publikačné partnerstvo so spoločnosťou Snap (NYSE: SNAP). To má priniesť na sociálnu platformu Snapchat nové hry pre sociálne média. Podľa tlačovej správy bude prvou hrou, vzniknutou na základe spolupráce, hra Bumped Out. Exkluzívne tituly od zmieneného vývojára videohier budú mieriť na Snap Games.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *