Visa

Digitálna platforma Cred sa spája s Visa

Globálna platforma Cred pre sprostredkovanie pôžičiek sa prepojí so spoločnosťou Visa, respektíve s jej odnožou, ktorá zaisťuje vysokorýchlostný platobný styk cez svoj Fast Track program.

Platforma Cred získa vďaka Visa Fast Track niekoľko funkcií na uľahčenie požičiavania digitálnych aktív po celom svete. Patria sem najmä zasielanie úrokových platieb priamo na bankové účty klientov prostredníctvom Visy, vydávanie kariet Crypto Line of Credit, alebo jednoduchý spôsob získavania digitálnych aktív pomocou platobných produktov spoločnosti Visa.

,,Sme nadšení, že sa môžeme pripojiť k Visa Fast Track programu, ktorý ďalej posunie poslanie Credo, ktorým je poskytovanie férových finančných služieb a rozšírime možnosti požičiavania peňazí tým najefektívnejším spôsobom,“ uviedol Dan Schatt, výkonný riaditeľ a zakladateľ platformy Cred. Na spoluprácu sa teší tiež šéf kryptomenovej divízie spoločnosti Visa Cuy Sheffield. ,,Sme radi, že môžeme ponúknuť svoju platobnú sieť takýmto inovatívnym fintechovým spoločnostiam, ako je práve Cred. V podobe Fast Track programu môžeme ponúknuť nielen technológiu, ale aj sieť našich expertov, uviedol v tlačovom vyhlásení.

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *