xpartners recenzia

Recenzie brokerského webu xPartners [Aktálne 2022]

V dnešnom dieli nášho seriálu o brokerských weboch si pozrieme web brokera xPartners. Budeme hodnotiť prehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb, ktoré Brooker ponúka.

Prehľadnosť

Webová prezentácia xPartners je pojatá veľmi moderne. Po webe sa dá dobre pohybovať cez navigačné menu umiestnené v hornej časti obrazovky. Navigačná lišta je dobre prepracovaná a k väčšine informácií sa dá dostať rýchlo, bez nutnosti preklikávať sa niekoľkými stránkami. Celkovo web plní to, čo od neho potenciálny zákazník očakáva.

Domovská stránka brokeraxPartners

Spravodajstvo

Na webe xPartners nie je žiadny verejne dostupný spravodajský servis. Pre svojich klientov broker ponúka zasielanie denného reportu.

Služby

Internetové stránky xPartners sprostredkovávajú obchodovanie s najdôležitejšími súčasnými inštrumentmi. Výhodou u tohto brokera je, že klient môže obchodovať v českých korunách a neplatí bankové poplatky za prevod. V prípade platieb eurom alebo americkým dolárom je platobný styk tiež bez poplatkov, s pomerne dobrým výmenným kurzom. Peniaze je možné vložiť tromi spôsobmi, buď bankovým prevodom, platobnou kartou alebo cez internetovú službu Skrill. Ponúkané Pákové produkty sa pohybujú na škále 1:50 pre štandardné pákové obchody až po 1:200 u skúsených obchodníkov. Pokiaľ si nie je zákazník istý, môže skúsiť obchodovanie bez rizika cez demo účet. Táto možnosť je obzvlášť vhodná pre nových investorov. xPartners ďalej ponúka aj možnosť vzdelávania investorov. Ďalšou výhodou je možnosť vykonávať obchodné príkazy prostredníctvom aplikácií pre tablet, smartphone či počítač.

Sekcia nástroje na webe xPartner

Všeobecné informácie a kontaktné údaje

Web xPartners patrí Cyperskej firme, ktorá ponúka svoje služby v niekoľkých európskych krajinách. Podpora zákazníkov je ponúkaná v češtine a niekoľkých ďalších jazykoch. So zákazníckou podporou je možné sa spojiť buď pomocou emailu, alebo telefónu. Celkovo možno xPartners odporučiť hlavne pre amatérov a začínajúcich investorov, ktorým nebude vadiť absencia spravodajstva.

Naše hodnotenie

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *