eTrader

Etrader – Recenzia brokera [Aktuálne 2022]

V dnešnom dieli nášho seriálu o brokerských weboch si pozrieme web brokera eTrader. Ako obvykle budeme hodnotiť prehľadnosť webových stránok, kvalitu ponúkaného spravodajstva a úroveň služieb, ktoré web ponúka.

Prehľadnosť

Internetové stránky eTrader sú zaujímavo spracované a pôsobia dôveryhodne. Ku všetkým dôležitým informáciám sa dá rýchlo dostať cez hornú navigačnú lištu. Web je ešte vo výstavbe a niektoré odkazy zatiaľ nie sú plne funkčné. Pre začínajúceho investora je súčasná ponuka dostačujúca.

Spravodajstvo

Web eTrader sa nevenuje spravodajstvu. Na stránkach je dostupný ekonomický kalendár, kde sú zaznamenané najdôležitejšie udalosti z prostredia biznisu. Popri tom web ešte ponúka aktuálne kurzy svetových mien.

Služby

Prostredníctvom brokera eTrader možno obchodovať s indexmi, akciami, komoditami a forexom. Začínajúci obchodníci určite ocenia ponuku vzdelávacích webinárov, ktoré im pomôžu s ich budúcimi investíciami. Ďalšou výhodou pre nováčikov je možnosť vyskúšania si obchodovanie nanečisto prostredníctvom skúšobného demo účtu. Minimálny vstupný vklad je 250 dolárov.

Všeobecné informácie a kontaktné údaje

eTrader pôsobí v 14 krajinách po celej Európe. Web ponúka spojenie pomocou telefónu alebo emailu v niekoľkých jazykoch vrátane češtiny. Ako mnoho ďalších spoločností, aj spoločnosť prevádzkujúca internetové stránky eTrader má sídlo na Cypre. Podlieha teda kontrole miestneho regulátora CySEC. Popri tom má povolenie pôsobiť v mnohých ďalších krajinách. Webové stránky sú veľmi užívateľsky prívetivé a zvlášť začiatočníci ocenia jednoduchosť orientácie na nich.

Naše hodnotenie

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *