ICM Capital – Recenzia brokera [Aktuálne 2022]

O ICM Capital

Spoločnosť ICM Capital bola založená v roku 2009 vo Veľkej Británii. ICM Capital poskytuje obchodníkom príležitosť obchodovať s rôznymi finančnými produktmi vrátane devíz, komodít, futures a indexov, s krátkym spready a rýchlou realizáciou. ICM Capital pôsobí v niekoľkých rôznych pobočkách po celom svete a je regulovaná Úradom pre finančnú reguláciu (FCA).

Obchodné platformy

ICM Capital poskytuje MetaTrader 4, MetaTrader 5 a platformu cTrader, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom počítačov, webov, počítačov Mac a akýchkoľvek mobilných zariadení.

ICM trading platform

Zdroje

 • Obchodné nástroje
 • Správy z trhu

Účty

Spoločnosť ICM Capital poskytuje účet ICM Direct (ECN), nulový účet ICM a demonštračný účet.

Vzdelávanie

  • Úvod
  • Analýza
  • Pravidlá obchodovania
  • Glosár

Promo

 • Bonusy

Náklady

Maximálna páka ICM Capital je 1:200 a tesné spready 0 pipov bez účtovanej provízie. Na otvorenie účtu nie je potrebný minimálny vklad. ICM Capital ponúka obchodníkom širokú škálu rýchlych a ľahkých metód vkladu a výberu, z ktorých si môžu vybrať podľa vlastného uváženia.

Zákaznícka podpora

ICM Capital poskytuje špecializovanú viacjazyčnú zákaznícku podporu, podporu viacerých kanálov a rýchly a ľahký proces otvorenia účtu prostredníctvom živého chatu, e-mailu a telefónu.

Nariadenia

Spoločnosť ICM Capital je autorizovaná a regulovaná orgánom Financial Conduct Authority (FCA).

Zhrnutie

ICM Capital poskytuje klientom príležitosť obchodovať s rôznymi finančnými produktmi vrátane devíz, komodít, futures a indexov. ICM Capital tiež ponúka širokú škálu rýchlych a ľahkých metód vkladu a výberu, rôzne typy účtov, špecializovanú viacjazyčnú zákaznícku podporu, úzke variabilné spready bez výmeny, transparentnosť, rýchle vykonávanie a rozsiahle bezplatné vzdelávacie zdroje pre obchodníkov, ktorí môžu obchodovať podľa vlastného uváženia.

Naše hodnotenie

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *