Finančný potenciál s Fintokei

Za spoločnosťou Fintokei (oficiálny názov Fintokei s.r.o.) stojí spoločnosť Purple Holding, ktorá sa už 15 rokov špecializuje na maklérske a poradenské služby, investovanie do startupov a vytváranie inovatívnych produktov. Samotný projekt bol spustený v roku 2023 s cieľom nájsť najlepších obchodníkov a poskytnúť im dostatok kapitálu na dosiahnutie novej úrovne úspechu. Napriek krátkemu času fungovania si spoločnosť už získala významnú skupinu klientov, ktorí obchodujú s jej finančnými prostriedkami a znásobujú ich pre vzájomný prospech.

Na čele spoločnosti Fintokei stoja skúsení odborníci v rôznych oblastiach finančnej činnosti. Vytvorili sofistikovanú, komplexnú a integrovanú ponuku. Spolupráca je založená na princípoch férovosti a vzájomnej výhodnosti. Každý obchodník si bude môcť vybrať najlepší program financovania a pracovať v pohodlnom tempe. Na vylúčenie možnosti zablokovania pre nečinnosť stačí uskutočniť jednu transakciu mesačne. V prípade sporných alebo nejasných situácií pomôže kompetentná technická podpora.

Obsah:

Fintoke: Podmienky pre obchodníka

Propagačná spoločnosť Fintokei, podobne ako mnohí konkurenti, poskytuje obchodníkom širokú škálu možností. Ponúka 11 programov, ktoré patria k typom SwiftTrader a ProTrader. Výška príspevku, ktorá je logická, závisí od požadovaného zostatku. Aj v tomto prípade hrá dôležitú úlohu prítomnosť (alebo neprítomnosť) výzvy. SwiftTrader (programy bez výzvy) si vyžiada 79 EUR za 1 000 EUR a 2 699 EUR za 50 000 EUR. ProTrader (programy s výzvou) si vyžaduje 99 EUR za 10 000 EUR a 1 999 EUR za 400 000 EUR. Výška pákového efektu sa určuje podľa typu aktíva a programu. Na SwiftTrader do 1:50 pre menové páry, CFD na indexy a drahé kovy, do 1:20 pre ostatné finančné nástroje. Na ProTrader do 1:100 pre menové páry a CFD na drahé kovy, do 1:50 pre CFD na indexy, do 1:20 pre ostatné finančné nástroje. Obchodník si sám nastaví optimálnu veľkosť pákového efektu alebo ho pri obchodovaní vôbec nepoužíva. Technická podpora je zastúpená prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého chatu. Požiadavku môžete zanechať aj prostredníctvom systému ticketov. Odpoveď príde vo dne aj v noci, ale len v pracovných dňoch. Manažéri Fintokei vybavujú otázky prijaté telefonicky, e-mailom, prostredníctvom chatu naživo a systému ticketov. Pracovná doba je 24 hodín denne, 5 dní v týždni.

Čítajte tiež: Roklen FX: Predné riešenia v oblasti výmeny mien a medzinárodných platieb

Fintokei: podporná spoločnosť pre pohodlné a sofistikované obchodovanie

Prístup k veľkému počtu rôznych druhov aktív je pre každého obchodníka mimoriadne dôležitý. Umožňuje vám vytvoriť dobre diverzifikované investičné portfólio, v ktorom sa dočasný neúspech v jednej pozícii vykompenzuje stabilitou a pokrokom ostatných. Fintokei ponúka všetky hlavné a väčšinu menových párov a viac ako 35 CFD na indexy, kovy a energie. Klienti nie sú obmedzovaní v stratégiách a metódach – povolené je skalpovanie, hedžovanie, využívanie poradcov, obchodovanie na základe správ a víkendov. K dispozícii je systematické škálovanie, ktoré môže otvoriť nové perspektívy. Existuje možnosť dosiahnuť rozdelenie zisku 90 %/10 % alebo 95 %/5 %. Zároveň sa zvýši obchodný kapitál (maximálne 10-krát). Práca sa vykonáva prostredníctvom pohodlných, funkčných platforiem MT4 a MT5, pákový efekt je flexibilný, až 1: 100, takýto ukazovateľ stačí na realizáciu akýchkoľvek rizikových stratégií.

Užitočné doplnkové funkcie dostupné v aplikácii Fintokei:

Demo účet: je poskytovaný bezplatne na 14 dní až do výšky 100 tisíc virtuálnych eur. Pomôže vám pripraviť sa na Výzvu alebo začať okamžite obchodovať v reálnom živote, zdokonaľovať svoje stratégie, študovať všetky „blízke“ momenty.

Affiliate program: obchodníci využívajú svoje osobné odporúčania na prilákanie nových klientov do prop firmy a získavajú 15 % zo všetkých odporúčaných vkladov. Potenciál zisku je pomerne významný vzhľadom na to, že platba za jeden program im môže priniesť až 405 EUR.

Sekcia správ: V tejto sekcii sa trvalo nachádzajú všetky dôležité ekonomické a politické správy, ktoré môžu ovplyvniť vývoj cien aktív. Používateľovi to uľahčuje vykonávanie fundamentálnej analýzy.

Ako začať zarábať: Pokyny pre obchodníka

Najprv sa musíte rozhodnúť pre typ programu a výšku požadovaných finančných prostriedkov. Najjednoduchšou možnosťou je SwiftTrader. Žiadne výzvy, len skutočné obchodovanie bez obmedzení metód a stratégií. Jediná požiadavka, ktorú je potrebné splniť, je celkové čerpanie do 10 %. Jej porušenie bude mať za následok zablokovanie účtu. K dispozícii je kapitál od 1000 do 50000 eur. Na ProTrader obsahuje skúšobná verzia dve fázy s vlastnými podmienkami pre cieľový zisk, maximálnu dennú a celkovú stratu. Pri obchodovaní s reálnymi prostriedkami nemožno porušiť ani limit čerpania – do 10 % z celkovej sumy, do 5 % z dennej. Kapitál na začiatku: 10000-400000 eur. Škálovanie všade znamená 8 stupňov, v poslednom stupni sa objem prostriedkov zvyšuje 10-krát. Rastie aj percento zisku vyplácané používateľovi. Konečné hodnoty sú 90%/10% pre SwiftTrader a 95%/5% pre ProTrader. Druhým dôležitým bodom je výber obchodného terminálu. MetaTrader 4 a MetaTrader 5 sa z hľadiska funkčnosti veľmi líšia. Ak nemáte predchádzajúce pozitívne skúsenosti s prácou prostredníctvom jednej z prezentovaných verzií MT, je lepšie vyskúšať obe a až potom sa rozhodnúť.

Typy účtov:

SwiftTrader

Počiatočný poplatok 79-2699 eur (nevratný), kapitál 1000-50000 eur. Bez výzvy. Limit pre škálovanie je 10000-500000 eur. Podiel na zisku: 50/50 (počiatočný), 90/10 (vo fáze 7 a 8 škálovania).

ProTrader

Počiatočný poplatok 99-1999 EUR (vratný po úspešnom ukončení dvojfázovej výzvy), kapitál 10 000-400 000 EUR. Limit pre škálovanie je 100 000-4 000 000 EUR. Rozdelenie zisku: 80/20 (počiatočné), 95/5 (v 7. a 8. fáze škálovania).

Fintokei v číslach:

  • Minimálny príspevok: 79 eur;
  • 4 milióny EUR: limit na zvýšenie;
  • viac ako 80 finančných nástrojov;
  • 6 USD za lotu – provízia za obchodovanie;
  • od 1,5 pipu – spread.

Prehľad osobných účtov Fintokei

Ak chcete začať spolupracovať s pro-podnikateľskou spoločnosťou, musíte sa zaregistrovať na jej oficiálnej webovej stránke a vybrať si program. Potom zaplatíte počiatočný poplatok a stiahnete si obchodný terminál. Pripravili sme pre vás sprievodcu krok za krokom všetkými fázami, aby sme eliminovali všetky vaše prípadné otázky. V tomto bloku sú tiež uvedené hlavné možnosti osobného účtu Fintokei.

Prejdite na webovú lokalitu rekvizitárskej spoločnosti. Kliknite na tlačidlo „Začať“ v pravom hornom rohu.

Fintokei recenzia
Obrazek1

Vyberte si program, menu účtu a preferovanú obchodnú platformu. Zadajte svoje meno a priezvisko, krajinu bydliska a úplnú adresu s PSČ. Ako aj svoj e-mail a telefónne číslo. Ak máte zľavový kupón, zadajte kód z neho. Súhlasíte s podmienkami používania. Kliknite na tlačidlo „Prejsť k pokladni“.

Fintokei zkúsenosti
Obrazek2

Zobrazia sa všetky parametre objednávky. Vyberte preferovaný spôsob platby a kliknite na tlačidlo „Zaplatiť“.

A potom je to už len pár krokov. Prihláste sa do svojho osobného konta pomocou svojej e-mailovej adresy a hesla (hľadajte ho vo svojom e-maile). Stiahnite si príslušnú verziu obchodného terminálu MT4 alebo MT5. Nainštalujte ju a zadajte svoje registračné údaje. Pristúpte k výzve alebo začnite obchodovať na svojom reálnom účte (ak ste zaplatili za SwiftTrader).

Neprehliadnite: Recenzia brokera – Zetano

Program odporúčaní

Obchodník musí zanechať žiadosť v sekcii „Partner“ na stránke myAlpari. Následne dostane špeciálny odkaz na zadaný e-mail, ktorý bude umiestnený v rôznych zdrojoch – od jeho blogu až po tematické fórum. Každý, kto bude nasledovať tento odkaz na stránku spoločnosti, sa stane odporúčateľom osoby, ktorá ho pozvala. A ten mu prinesie týchto 15 % zo všetkých jeho príspevkov. V časti „Partner“ môžete sledovať aj počet odporúčaní a príjem z nich. Výplata sa uskutočňuje raz mesačne, pričom minimálna suma je 100 eur.

Záver

Fintokei má niekoľko nesporných výhod. Jedenásť programov s príslušnými požiadavkami na maximálne čerpanie a kvalitné obchodné podmienky. Škálovanie umožňuje desaťnásobné zvýšenie poskytnutého kapitálu. Aktíva sú dostatočné na vytvorenie hlboko diverzifikovaného investičného portfólia. Technická podpora je viacjazyčná a kompetentná. Nemožno však prehliadnuť niektoré nevýhody. Chýba transparentnosť v niektorých bodoch dôležitých pre obchodníka, najmä nie je uvedené, ktorý maklér pôsobí ako partner spoločnosti Fintokei a prináša transakcie na trh. A pri výbere jedného z programov SwiftTrader by sa mal používateľ pripraviť na spočiatku nie veľmi priaznivé podmienky.

pokračovať v čítaní: [TOP 10] Bonusy za založenie účtu na Slovensku a v ČR