Darwinex front (1)

Darwinex – Recenzia brokera [Aktuálne 2022]

Darwinex je online sprostredkovateľ, ktorý umožňuje sofistikovaným obchodníkom obchodovať na obchodnom trhu. Darwinex bol založený v roku 2012 a získal si cez 3 000 klientov vo viac ako 80 rôznych krajinách. Darwinexu sa darí poskytovať čo najlepšie podmienky vykonávania a poskytnúť prístup k viac ako 300 finančným aktívam vrátane devíz, akcií, komodít, indexov a kryptomien. Darwinex je licencovaný a regulovaný Financial Conduct Authority (FCA).

Bezpečnosť

Darwinex udržiava finančné prostriedky klienta oddelené od finančných prostriedkov spoločnosti v bankách prvého stupňa vo Veľkej Británii. Darwinex dodržiava prísne regulačné štandardy finančných ústavov. Klienti Darwinexu majú úžitok z doplnkového poistenia, ktoré kryje oprávnených klientov nad rámec kompenzačného systému finančných služieb (FSCS), a to až do výšky 500 000 GBP.

Obchodné platformy

  • MetaTrader 4 (počítač, mobil, web)
  • MetaTrader 5 (počítač, mobil, web)

platforms Darwinex

Účty

  • Štandardný účet
  • Demo účet
  • Účet Direct Market Access (DMA)

Darwinex accounts

Vzdelávanie

  • Webináre
  • Videá
  • Články

Náklady

Darwinex ponúka spready od 0 pipov a maximálnu páku 1: 200. Minimálny vklad je 500 dolárov a vklady je možné vkladať bankovým prevodom, debetnou / kreditnou kartou a rôznymi inými elektronickými peňaženkami.

Podpora klientov

Darwinex ponúka klientom podporu 24/5 v rôznych jazykoch vi živý chat, e-mail a telefón.

Nariadenia

Darwinex je autorizovaný a regulovaný Financial Conduct of Authority (FCA).

Záver

Darwinex ponúka obchodníkom viac ako 300 rôznych nástrojov na obchodovanie na platformách MetaTrader 4 a MetaTrader 5. Darwinex tiež ponúka špičkovú zákaznícku podporu všetkým klientom nepretržite, rýchle spready a rýchle vykonávanie vkladov a výberov rôznymi spôsobmi. Klienti Darwinexu si môžu byť istí, že ich peniaze sú vedené na oddelených účtoch v bankách prvého stupňa a že každý klient je krytý až do výšky 500 000 GBP nad rámec štandardnej ochrany iba 85 000 GBP v rámci kompenzačného systému finančných služieb (FSCS).

Naše hodnotenie

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *