at&t

Nákup akcií AT&T

Akcie T&T Inc. majú cieľovú cenu 38 USD a 7 z 11 analytikov dáva doporučenie BUY. Naviac AT&T vypláca dividendu v hodnote 6.95 % a BCI veľmi zvýšila investície do jej akcií.

AT&T je telekomunikačná, mediálna a technologická spoločnosť, ktorá ponúka svoje služby po celom svete. Spoločnosť operuje v štyroch oblastiach: Komunikácie, WarnerMedia, Latinská Amerika a Xandr. Oblasť komunikácie ponúka bezdrôtové a drôtové telekomunikačné, video a širokopásmové a internetové služby; služby video zábavy využívajúce možnosti satelitov, IP a streamovania; a audio programovacie služby. Cricket pre rezidenčných a firemných zákazníkov. Predtým sa spoločnosť volala SBC Communication Inc., ale v novembri 2005 zmenila svoje meno na AT&T. Spoločnosť sídli v Texase a bola založená v roku 1983.

Spoločnosť BCI má na starosti investičné služby pre verejný sektor v provincii, vrátane mnohých verejných dôchodkov. Ve druhom štrvťroku zvýšilo BCI investície do akcií spoločností Microsoft, Apple a AT&T. Napríklad investičný manažér nakúpil 351 114 akcií, aby tak navýšil počet akcií na 1150 230. Tento krok však spoločnosť nechce komentovať. BCI spravovala ku koncu marca aktíva v hodnote 130 miliárd USD. Akcie AT&T medziročne zostávajú na  23,2 %. Len pre porovnanie, index S&P 500 vzrástol v roku o 4,4 %.

 

 

 

 

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *