Čínska škola v obývačke

  • Cieľová cena akcií GSX je portálom Tipranks.com stanovená na 86 USD za akciu. (tipranks.com)

  • Akcie GSX presiahli všetky cieľové ceny stanovené portálom finviz.com (finviz.com)

  • 2 z 5 analytikov doporučujú BUY a ostatné 3 HOLD (tipranks.com)

  • V období 22.6.2020 až 20.7.2020 sa zvýšila cena akcií GSX o 28 dolárov na 83,98 USD (yahoofinance.com)

  • „Je zrejmé, že tržby rastú trojmiestnym tempom…“ (fool.com)

GSX Techedu Inc. je vzdelávacia platforma, ktorej hlavný fokus je na technológie. Ponúka doučovacie služby K-12 online v Čínskej ľudovej republike. Doučovacie kurzy pokrývajú škálu akademických predmetov ako je matematika, angličtina, čínština, fyzika, chémia, biológia, história, geografia a politická veda. Ďalej poskytujú aj kurzy angličtiny pre deti v škôlkach, kurzy cudzích jazykov, a to angličtiny, japonštiny a kórejštiny, a v neposlednom rade taktiež kurzy prípravy na skúšky angličtiny pre študentov a odborné kurzy pre pracujúcich dospelých. Okrem klasických kurzov spoločnosť ponúka aj kurzy osobného záujmu. Medzi aktivity, ktoré sa ľudia môžu prostredníctvom GSX naučiť, patrí napríklad jóga, móda, hra na gytaru alebo čínska kaligrafia.

Ku koncu prvého kvartálu bolo celkom 13 hedgeových fondov sledovaných Insider Monkey v býčich pozíciách na GSX , čo je 30 % zmena oproti predchádzajúcemu štvrťroku. Pre porovnanie, pred rokom v GSX nedržal akcie alebo býčie call opcie žiadny zo zaisťovacích fondov.

Z fondov sledovaných Insider Monkey má Sylebra Capital Management Daniel Patrick Gibson najväčšie postavenie v GSX Techede Inc. (NYSE: GSX) v hodnote takmer 102,5 miliónov USD, čo predstavuje 4,2 % z celkového portfólia 13F. Na druhom mieste je Driehaus Capital, spravovaný Richardem Driehausem, ktorý má pozíciu 40,5 miliónov dolárov, fond má do akcií investovaných 1,4 % svojho portfólia 13F.

Přidat komentář

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *