TigerWit homepage

Tigerwit – Recenzia brokera [Aktuálne 2022]

O spoločnosti TigerWit

TigerWit sa pýši poskytovaním všetkým obchodníkom najobľúbenejšie nástroje pre online obchodovanie. TigerWit ponúka širokú škálu Forexu, komodít, indexov, kryptomien a akciových CFD, s ktorými je možné obchodovať prostredníctvom ich viacerých aplikácií. TigerWit je autorizovaný a regulovaný správou Financial Conduct Authority (FCA).

Zabezpečenie

TigerWit ponúka ochranu pred negatívnym zostatkom a finančné prostriedky klientov sú uložené na oddelených bankových účtoch v dôveryhodných inštitúciách.  

Obchodné platformy

  • MT4 
  • MT4 webová verzia

Tigerwit MetaTrader 4

Typy účtov

  • Live 
  • Demo 

Vzdelávanie 

  • FAQ
  • Blog

Poplatky

TigerWit ponúka variabilné spready od 0,6 pipu, bez provízie, flexibilný pákový efekt 1:200, minimálna veľkosť obchodovania je 0,01 a minimálny požadovaný vklad je 50 dolárov. Vklady je možné uskutočňovať telegrafickým prevodom alebo netellerom a prostredníctvom služby paysec v sekcii vkladov na webových stránkach. Za každý výber, ktorý presiahne štyri výbery za mesiac, sa však klientom bude účtovať 1 USD. 

Klientska podpora

TigerWit poskytuje zákaznícku podporu v niekoľkých rôznych jazykoch 24/5 prostredníctvom online chatu, telefónu alebo e-mailu.

Regulácie

TigerWit je autorizovaný a regulovaný správou Financial Conduct Authority (FCA). 

Zhrnutie

TigerWit ponúka variabilné spready, žiadnu províziu, flexibilný pákový efekt a minimálny vklad potrebný na otvorenie účtu je 50 dolárov. TigerWit ponúka obchodníkom na stiahnutie MT4 a webovú verziu MT4 spolu s Live a Demo účtami. TigerWit vedie klientsky fond na oddelených účtoch a poskytuje ochranu pred negatívnym zostatkom. TigerWit poskytuje klientom prístup k spoľahlivej zákazníckej podpore v niekoľkých jazykoch po celý deň. TigerWit je autorizovaný a regulovaný správou Financial Conduct Authority (FCA).

Naše hodnotenie