Skrill recenze společnosti. Hlavní stránka webu společnosti

Skrill Review – Čo ponúka a stojí to za to?

Skrill je britská spoločnosť zaoberajúca sa prevodmi peňazí a online platbami so sídlom v Londýne. Bola založená v roku 2001 a v súčasnosti má viac ako 100 miliónov používateľov na celom svete.

Obsah preskúmania

Skrill – ponuka služieb

Skrill ponúka širokú škálu služieb, ktoré ľuďom a firmám uľahčujú prevody peňazí a platby online. Medzi tieto služby patria:

 • Prevody peňazí medzi používateľmi služby Skrill, medzi službou Skrill a bankovým účtom alebo medzi službou Skrill a debetnou alebo kreditnou kartou. Skrill ponúka rýchle a jednoduché prevody peňazí do viac ako 140 mien.
 • Online platby na webových stránkach a v aplikáciách, ktoré akceptujú službu Skrill. Skrill ponúka bezpečné a jednoduché online platby za širokú škálu produktov a služieb vrátane tovaru, služieb, hier a hazardných hier.
 • Elektronická peňaženka, ktorá používateľom umožňuje ukladať a spravovať peniaze online. Elektronická peňaženka Skrill je bezpečná a ľahko použiteľná a ponúka používateľom množstvo výhod, ako sú nízke poplatky, okamžité prevody peňazí a možnosť vykonávať platby online.
 • Virtuálna debetná karta, ktorú možno používať na platby online a v kamenných obchodoch. Virtuálna debetná karta Skrill je bezpečná a ľahko použiteľná a ponúka používateľom množstvo výhod, ako sú nízke poplatky, možnosť sledovať výdavky a možnosť vyberať hotovosť z bankomatov po celom svete.
 • Nákup a predaj kryptomien. Spoločnosť ponúka možnosť nakupovať a predávať kryptomeny prostredníctvom svojej platformy. Platforma podporuje viac ako 40 kryptomien vrátane Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Ripple.

Spoločnosť Skrill je regulovaná Úradom pre finančné správanie (FCA) v Spojenom kráľovstve. Spoločnosť sa zaväzuje chrániť súkromie a finančnú bezpečnosť svojich zákazníkov.

Posielanie peňazí do zahraničia za výhodné sadzby

Skrill ponúka možnosť posielať peniaze do zahraničia do viac ako 140 krajín a mien. Prevod peňazí do zahraničia pomocou služby Skrill je rýchly a jednoduchý. Peniaze zvyčajne dorazia na účet príjemcu v priebehu niekoľkých minút.

Spoločnosť si účtuje poplatok za prevod peňazí do zahraničia. Výška poplatku závisí od odoslanej sumy, krajiny príjemcu a zvoleného spôsobu platby. Vo všeobecnosti sú poplatky za prevod peňazí do zahraničia prostredníctvom služby Skrill nižšie ako poplatky za prevod peňazí prostredníctvom banky. Ak však posielate v rámci EÚ, vaša banka vás pravdepodobne vyjde lacnejšie.

Ak chcete posielať peniaze do zahraničia pomocou služby Skrill, musíte si najprv vytvoriť účet Skrill. Po vytvorení účtu môžete na svoj účet pridať peniaze pomocou debetnej alebo kreditnej karty, bankového prevodu alebo iných platobných metód. Peniaze potom môžete poslať na bankový účet príjemcu, mobilnú peňaženku alebo e-mailovú adresu.

Tu je niekoľko tipov na posielanie peňazí do zahraničia pomocou služby Skrill:

Porovnanie poplatkov – Predtým, ako začnete posielať peniaze do zahraničia, porovnajte poplatky rôznych poskytovateľov služieb. Skrill nie je jediná spoločnosť, ktorá ponúka možnosť posielať peniaze do zahraničia.

Skontrolujte výmenné kurzy mien – spoločnosť si účtuje poplatky za prevod peňazí na základe výmenných kurzov mien. Pred odoslaním peňazí si overte výmenné kurzy mien, aby ste mali istotu, že dostanete najlepší kurz.

Pridať príjemcu – ak chcete pravidelne posielať peniaze tomu istému príjemcovi, môžete ho pridať ako príjemcu. To vám uľahčí posielanie peňazí v budúcnosti.

Recenze společnosti Skrill – zasílání mezinárodních plateb

Nákup a predaj kryptomien

Skrill ponúka možnosť nakupovať a predávať kryptomeny prostredníctvom svojej platformy. Platforma Skrill podporuje viac ako 40 kryptomien vrátane Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Ripple.

Ak chcete nakupovať alebo predávať kryptomeny prostredníctvom služby Skrill, musíte si najprv vytvoriť účet Skrill. Po vytvorení účtu môžete na svoj účet pridať peniaze pomocou debetnej alebo kreditnej karty, bankového prevodu alebo iných platobných metód. Pomocou účtu Skrill potom môžete nakupovať alebo predávať kryptomeny.

Skrill si účtuje poplatok za nákup a predaj kryptomien. Výška poplatku závisí od odoslanej sumy a zvoleného spôsobu platby. Vo všeobecnosti sú poplatky za nákup a predaj kryptomien prostredníctvom služby Skrill nižšie ako poplatky za nákup a predaj kryptomien prostredníctvom kryptobúrz.

Nákup a prodej kryptoměn se službou Skrill

Mobilná aplikácia Skrill

Služba ponúka mobilnú aplikáciu pre iOS a Android. Aplikácia umožňuje používateľom spravovať svoj účet Skrill, vykonávať online platby a posielať a prijímať peniaze.

Aplikácia sa ľahko používa a ponúka množstvo funkcií, ktoré používateľom uľahčujú vykonávanie transakcií. Aplikácia umožňuje používateľom: prihlásiť sa do svojho účtu, pridať a spravovať svoje osobné údaje, pridať a spravovať svoje platobné metódy, vykonávať online platby, posielať a prijímať peniaze, sledovať svoje transakcie, kontrolovať zostatok.

Aplikáciu Skrill si môžete bezplatne stiahnuť z App Store a Google Play.

Mobilní aplikace Skrill

Výhody používania služby Skrill

 • Rýchle a jednoduché platby – ponúka rýchle a jednoduché prevody peňazí a online platby.
 • Nízke poplatky – ponúka nízke poplatky za prevody peňazí a online platby.
 • Prístup k viac ako 140 menám – ponúka prístup k viac ako 140 menám, čo uľahčuje prevod peňazí do zahraničia.
 • Podpora viac ako 40 jazykov – podporuje viac ako 40 jazykov, čo ľuďom na celom svete uľahčuje používanie služby.

Skrill je populárna služba na prevod peňazí a online platby. Spoločnosť ponúka širokú škálu výhod, ktoré ľuďom a firmám uľahčujú prevody peňazí a platby online.

Nevýhody služby Skrill

Skrill je vo všeobecnosti bezpečná a spoľahlivá služba, ale má aj niektoré nevýhody. Medzi nevýhody patria:

 • Poplatky – účtuje poplatky za niektoré prevody peňazí, online platby a iné služby. Tieto poplatky môžu byť pre niektorých používateľov príliš vysoké.
 • Obmedzenia – má určité obmedzenia týkajúce sa maximálnych súm, ktoré možno previesť alebo vložiť. Tieto limity môžu byť pre niektorých používateľov príliš nízke.
 • Zložitosť – pre niektorých používateľov môže byť príliš zložitý na používanie. Spoločnosť ponúka množstvo funkcií a možností, ktoré môžu byť pre začiatočníkov mätúce.

Na záver možno povedať, že táto spoločnosť je vo všeobecnosti bezpečnou a spoľahlivou službou pre prevody peňazí a online platby. Má však aj niektoré nevýhody, ktoré by ste mali pred jej použitím zvážiť.

Záverečné hodnotenie služby Skrill

Skrill je populárna služba na prevod peňazí a online platby. Ponúka širokú škálu výhod, ktoré ľuďom a firmám uľahčujú prevody peňazí a platby online. Medzi výhody patria rýchle a jednoduché platby, nízke poplatky a prístup k viac ako 140 menám. Medzi nevýhody patria poplatky, obmedzenia a zložitosť. Ak hľadáte službu, ktorá ponúka rýchle a jednoduché platby s nízkymi poplatkami, môže byť pre vás dobrou voľbou. Ak však hľadáte službu s nulovými poplatkami alebo bez obmedzení, možno bude lepšie zvážiť inú možnosť.

Naše hodnotenie

Naše hodnotenie