cetelem web

Cetelem – Predstavenie spoločnosti, Cetelem splátky

Cetelem je francúzska spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním finančných služieb. Vznikla v roku 1953 a dnes je jednou z najväčších spoločností v tomto odvetví v Európe. V roku 2023 spoločnosť oznámila ukončenie svojej činnosti v Slovesne. Obchodná značka Cetelem sa objavila na slovenskom trhu v roku 2000, vznikom spoločnosti CETELEM SLOVENSKO a.s. Ako popredná finančná spoločnosť špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov: nákup na splátky, osobné pôžičky a kreditné karty, poskytla viac ako 1,85 milióna úverov.

Obsah článku o firme Cetelem

Ponuka služieb Cetelem

Cetelem poskytuje širokú škálu finančných služieb, vrátane:

 • Spotrebiteľských úverov
 • Pôžičiek na bývanie
 • Pôžičiek na auto
 • Pôžičiek na bývanie
 • Pôžičiek na vybavenie domácnosti
 • Pôžičiek na dovolenku

Cetelem svoje služby poskytuje prostredníctvom siete obchodných partnerov, ako sú banky, obchody a iné firmy. Klienti môžu požiadať o úver online, telefonicky alebo osobne v obchodnom partnerovi.

Cetelem je členom skupiny BNP Paribas, ktorá je jednou z najväčších finančných skupín na svete.

Tu je niekoľko konkrétnych príkladov toho, čo Cetelem robí:

Spotrebiteľské úvery

Cetelem poskytuje spotrebiteľské úvery na nákup tovarov a služieb, ako sú nábytok, elektronika, dovolenky alebo opravy. Spotrebiteľské úvery sú zvyčajne poskytované na kratšie obdobie, ako sú pôžičky na bývanie alebo auto.

Pôžičky na bývanie

Cetelem poskytuje pôžičky na bývanie na financovanie kúpy alebo výstavby domu alebo bytu. Pôžičky na bývanie sú zvyčajne poskytované na dlhšie obdobie, ako sú spotrebiteľské úvery.

Pôžičky na auto

Cetelem poskytuje pôžičky na auto na financovanie nákupu nového alebo ojazdeného auta. Pôžičky na auto sú zvyčajne poskytované na kratšie obdobie, ako sú pôžičky na bývanie.

Pôžičky na vybavenie domácnosti

Cetelem poskytuje pôžičky na vybavenie domácnosti na financovanie nákupu nábytku, elektroniky alebo iného vybavenia domácnosti. Pôžičky na vybavenie domácnosti sú zvyčajne poskytované na kratšie obdobie, ako sú pôžičky na bývanie alebo auto.

Pôžičky na dovolenku

Cetelem poskytuje pôžičky na dovolenku na financovanie dovolenky v zahraničí alebo na Slovensku. Pôžičky na dovolenku sú zvyčajne poskytované na kratšie obdobie, ako sú spotrebiteľské úvery.

Cetelem je spoľahlivá spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Poskytuje svojim klientom širokú škálu finančných služieb za výhodných podmienok.

Tu je niekoľko ďalších informácií o Cetelem:

 • Cetelem má svoje sídlo v Paríži, Francúzsko.
 • Cetelem zamestnáva viac ako 17 000 ľudí na celom svete.
 • Cetelem poskytuje svoje služby v 22 krajinách.
 • Cetelem je členom skupiny BNP Paribas, ktorá má aktíva vo výške viac ako 3 000 miliárd eur.

Cetelem je významným hráčom na trhu finančných služieb. Poskytuje svojim klientom širokú škálu služieb za výhodných podmienok.

Cetelem web
cetelem kontakt
cetelem splatky
cetelem karta

Čítajte tiež: Rodičovský dôchodok a ako o neho požiadať v tomto roku

Čo to je cetelom pôžička?

Cetelem pôžička je spotrebiteľský úver, ktorý poskytuje spoločnosť Cetelem. Je určená pre fyzické osoby, ktoré potrebujú peniaze na rôzne účely, ako sú nákup tovarov, služieb, rekonštrukcie alebo refinancovanie úverov.

Cetelem pôžička je dostupná v rôznych výškach, od 1 000 do 50 000 eur, a s rôznymi dobami splatnosti, od 12 do 96 mesiacov. Úroková sadzba sa pohybuje od 10,99 % do 24,99 % p.a., v závislosti od výšky úveru, doby splatnosti a bonity klienta.

Cetelem pôžičku možno získať online, telefonicky alebo osobne v obchodnom partnerovi spoločnosti Cetelem. Na získanie pôžičky je potrebné vyplniť žiadosť, poskytnúť doklady o príjme a totožnosti a podstúpiť úverové posúdenie.

Tu sú niektoré z výhod Cetelem pôžičky:

 • Flexibilné podmienky: Cetelem pôžička je dostupná v rôznych výškach, dobách splatnosti a úrokových sadzbách, takže si klient môže vybrať produkt, ktorý mu najviac vyhovuje.
 • Rýchle vybavenie: Žiadosť o Cetelem pôžičku možno podať online alebo telefonicky, a v prípade schválenia je úver vyplatený na účet klienta zvyčajne do 24 hodín.
 • Jednoduché vybavenie: Na získanie Cetelem pôžičky je potrebné vyplniť žiadosť, poskytnúť doklady o príjme a totožnosti a podstúpiť úverové posúdenie.

Tu sú niektoré z nevýhod Cetelem pôžičky:

 • Úroková sadzba: Úroková sadzba Cetelem pôžičky je vyššia ako u niektorých iných poskytovateľov úverov.
 • Poplatky: Cetelem účtuje poplatky za poskytnutie úveru, za predčasné splatenie úveru a za vykonanie niektorých operácií s úverom.

Pred podaním žiadosti o Cetelem pôžičku je dôležité porovnať ponuky rôznych poskytovateľov úverov a vybrať si produkt, ktorý má pre klienta najvýhodnejšie podmienky.

Tu je niekoľko tipov na získanie výhodnej Cetelem pôžičky:

 • Požiadajte o úver vo výške, ktorú skutočne potrebujete.
 • Vyberte si dobu splatnosti, ktorú zvládnete splácať.
 • Ak je to možné, zvážte možnosť predčasného splatenia úveru.

Cetelem pôžička môže byť dobrým riešením pre ľudí, ktorí potrebujú peniaze na rôzne účely. Je však dôležité si uvedomiť, že ide o úverový produkt, ktorý treba splácať, a preto je potrebné zvážiť všetky riziká pred jeho zjednaním.

Mohlo by vás zaujímať: Recenzie InvestingFox – Troufnete si založiť vlastného brokera?

Cetelem splátky – Ako to funguje?

Cetelem splátky sú spôsob, ako si môžete kúpiť tovar alebo službu na splátky. Cetelem je spoločnosť, ktorá poskytuje spotrebiteľské úvery.

Ako to funguje?

 1. Vyberte si tovar alebo službu, ktorú chcete kúpiť.
 2. Objednajte si ju na splátky prostredníctvom obchodného partnera Cetelem.
 3. Vyplňte žiadosť o úver.
 4. Po schválení úveru vám bude tovar alebo služba doručená.
 5. Budete splácať úver pravidelnými splátkami.

Aké sú výhody Cetelem splátok?

 • Môžete si kúpiť tovar alebo službu, aj keď nemáte dostatok peňazí.
 • Môžete si vybrať dobu splatnosti, ktorá vám vyhovuje.
 • Môžete si vybrať výšku splátky, ktorú zvládnete splácať.

Aké sú nevýhody Cetelem splátok?

 • Musíte splácať úroky.
 • Musíte byť schopný splácať úver pravidelne.

Pred objednaním tovaru alebo služby na splátky si dôkladne prečítajte zmluvu o úvere. V zmluve nájdete všetky dôležité informácie o úvere, vrátane výšky úrokov, poplatkov a doby splatnosti.

Čítajte viac: Ako zarobiť peniaze – Najlepšie spôsoby, ako si zarobiť peniaze

Cetelem kontakt

Klientsky servis Cetelem

Tel.: 0850 11 12 12 (v rámci SR)
Tel.: +421 2 59 34 27 73 (zo zahraničia)
V pracovných dňoch od 8:00 do 16:30

Sídlo spoločnosti Cetelem

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky
Twin City A
Karadžičova 2
811 09 Bratislava